Lista ocen Citroen Berlingo (578)

3,5
~cypher81
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Generalnie auto spełniało swoją rolę bycia pakownym pojazdem dla rodziny. Części niezbyt drogie ale w aucie mającym już 13 lat ilość psujących się drobiazgów przechyliła szalę na korzyść pozbycia się go. Córka (5lat) płakała gdy kupiec odjechał nim sprzed bloku. I to jak płakała. Przy okazji przewiezienie takim samochodem kosiarki czy jakiegokolwiek innego sprzęcicha na działkę nie stanowiło problemu. Nieco dokucza mułowatość, którą nieco...
~Jacek
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Myślę że auto to jest doskonałym kompromisem jeśli mieć na myśli użytkownika mojego pokroju.Nadaje się na dojazdy do pracy,rodzinne wycieczki,oraz dalekie podróże.Jego funkcjonalność pozwala ma przewożenie ładunków o sporych gabarytach i masie.
4,1
~pavcio pavcio@tenbit.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Doskonaly samochod do firmy dla rodziny , mozna zapakowac solidnie , ekonomiczny co prawda drogie pierwsze gwarancyjne przeglady ale po tem jest o.k. w stacjach nieautoryzowanych mozna zaoszczedzic 2 rzay nie tracac jakosci obslugi . typowy dlugodystansowiec , zapakowac mozna pralke i lodowke naraz i jedzie ,, nadodatej jak po szynach rewelacyjna trakcyjnosc swietnie w zimie wyprowadza sie go z poslizgow , hamulce b.dobre , ogolnie ocena waha...
~Słowik
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
To mój drugi komentarz. Pierwszy był po 20000 km, teraz po 90000. Z autka nadal jestem mega zadowolony. Jak do tej pory żadnych problemów. Jadynym zgrzytem była wymiana sprzęgła przy 75 tyś km. Rozsypało się łożysko oporowe, ale wymieniłem komplecik.
2,4
~JS (43lata)
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
gdybym miał komuś doradzić zakup tego auta... zdecydowanie nie!!! jeżdżę teraz niemiecką marką z przebiegiem 180tys. km i przypominam sobie o serwisie co 15 tyś. - jak trzeba zrobić przegląd. I proszę mi wierzyć lub nie: po sześciu latach eksploatacji i przejechanych ok. 130 tys. km , wartość włożonych w niego pieniędzy dochodzi do ceny jego zakupu (nie liczę w tym codziennej eksploatacji)
~Tomek
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Kawał pojemnego, udanego auta za cene kompaktu. Fajnie i tanio się nim jezdzi. Ładne, praktyczne. Śladowa ilość wad. Reasumując, jeśli jestes burakiem, który g. wie o świecie, albo na codzien chodzisz w dresie, za te pieniadze lepszym wyborem będzie walone, albo zajezdzone Audi albo inny VAG od Bauera z przebiegiem \"120tys. po dziadku\". Wszyscy ziomale pod knajpą będą Ci zazdrościć, laski sikac po nogach, a pies sąsiada popełni...
~d210561w@tlen.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Moja ocena jest bardzo subiektywna, ponieważ dłużej jeździłem tylko jeszcze 1 samochodem. Był to kilkunastoletni WV Passat II Variant. Berlingo jest dużo wygodniejsze. W momencie kupowania nie można było przerobić samochodu na gaz, bez utraty gwarancji (o ile kupowałbym wersję benzynową). Przydałoby się turbodoładowanie. No i klimatyzacja (ale wówczas wiele kosztowała - teraz bywają promocje).
~Krzysztof
Citroen Berlingo III
Osobowy XL 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Wygodne praktyczne auto , duża przestrzeń bagażowa , można wozić rodzinę i towary .
3,2
~BaQ
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dużo i przestronnie, ale kosztem bagażnika w wersji 5 os. Dużo plastiku wewnątrz i na zewnątrz, zazwyczaj średniej jakości. Dramatyczny układ prowadzenia i mimo wszystko słabe wyposażenie jak na tą cenę samochodu.
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo
6,7
7,7
~Zgrzyt
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Silnik według mnie i nie tylko jest nie do zajechania a jeździ od ponad 100 tys na oleju 15 w 40 lotos diesel. Berlingo jest firmowe miało ponad 15 kierowców czasami były trasy po 900 km z obciążeniem ponad 1200 kg na pace !!. Po 350 000 km w silniku nic nie było robione prócz rozrządu. Dalej ma buta pali na dyk a na prostej poleci prawie 150 co prawda nie jest to demon przyspieszenia bo nie posiada turba. (Silnik)
Citroen Berlingo