Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (155)

~ZACZEKAJ ESPERO
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
sAMOCHÓD KUPIŁEM 3 LATA TEMU ZA 5 KOŁA PLUS LPG NOWE 1500 ZŁ I 4000 TYŚ ZŁ NA WSZYSTKIE CZĘŚCI KTÓRE WYMIENIAŁEM RAZEM Z ALUFELGAMI OPONAMI SILNIKIEM DRUGIM PO AWARII ROZRZĄDU REMONTEM UKŁ HAMULCOWEGO ,WYDECHOWEGO SZYBA PRZEDNIA NOWA , ŁOŻYSKA W KOŁACH. TRZEBA JESZCZE POWIEDZIEĆ ZE ZOSTAŁO MI DURZO CZĘŚCI ZAMIENNYCH W ZAPASIE. 10500 ZŁ NA 3 LATA TJ . 3500 ZŁ NA ROK NIE WIEM CZY TO DUŻO CZY MAŁO W PORÓWNANIU ZA TO ŻE AUTEM BYŁEM NA PÓŁWYSPIE...
~slawekk
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Rewelacyjny samochód. Duży rodzinny samochód z tanim serwisem. Do ideału brakuje mu tylko troche wiekszego otworu załadunkowego w bagażniku.
3,5
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Samochód ma bardzo dużo zalet jak i bardzo dużo wad. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszam na stronę klubową oraz forum dyskusyjne, gdzie dowiesz się o Espero dużo więcej: espero.of.pl
~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bardzo marzyłem o tym samochodzie i gdy go już kupiłem to nie żałuję do tej pory. Auto jest znośne i wygląda po dziesięciu latach nawet nieźle. Miewa problemy z korozją ale takie już jest Daewoo Espero(mój model pochodzi z Pupyong,Korea Płd.). Bardzo lubię nim jeździć i oby się nie zepsuł.
~PaX
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Super samochód rodzinny. Idealny w trasie (komfort pracy dla kierowcy, ilość miejsca dla pasarzerów, ogromny bagarznik ~500l. !!!, zużynie paliwa niewiele zależy od prędkości jazdy więc nie ma co oszczędzać), trochę gorzej w mieście ze względu na rozmiary i wagę(choć skrętność jak w mercedesie - super). Po założeniu gazu koszty eksploatacji spadły do poziomu malucha albo jeszcze niżej. Za takie pieniądze chyba nie ma nic lepszego, no może z...
~ESperalda
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Zajebiście jak na 4800 za 99 rok i przebieg 109 tyś . Teraz jest 132 i dalej jestem zadowolony a tak pozatym to mam doła bo jak będzie 200 tys to chcę zmienić auto ale nie wiem na jakie .Może Leganza ale to już pod względem awarii to chyba inna półka .
~pomorskie
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wspaniały samochód za niewielki pieniądze .sylwetka opływowa sedan do tego mnustwo miejsca elastyczny i tani w tankowaniu i jeżeli chodzi o części to barszcz poprostu. przyśpieszenie nie jedno auto by się powstydziło 11 sek do setki osiągi dobre 190 km/h na gazie to już coś przy 95 konikach i 4.62 długości auta .niezawodny zawsze dojedzie do celu i bezpieczny jak na auto bez abs i poduszek .
~mig2@go2.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
ESPERO TO REWELACYJNY SAMOCHÓD!!! NA 100% Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM GO KAŻDEMU!!!! MOIM ZDANIEM TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ UDANYCH MODELI DAEWOO!
2,4
~Greg
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
To jest samochód toporny jak ruski czołg. Ciągle jakieś problemy, ale przynajmniej duży i pakowny. Przy obecnych cenach samochodów zdecydowanie nie polecam. Lepszy będzie, nawet trochę starszy, japończyk albo i niemiec.
~KULa
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Mocny silnik ale ma wady tez . po 46 tys od wymiany padła rolka napinająca rozrząd.Elastyczność na dobrym poziomie. Części tanie i łatwo wszystko naprawić. (Silnik)