Lista ocen Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 (97) - Całokształt

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jfz
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Ciągle zbyt dobry i wygodny aby przy obecnej cenie wymienić go na nowy, znacznie droższy i niekoniecznie lepszy w perspektywie 2-3 lat nie warto. Owszem, podoba mi się Jaguar S, ale na taki szpan jestem trochę za cienki. Pośrednie rozwiązania mnie nie interesują dopóki z Espero nie mam problemów. No, może wolałbym twardsze sprężyny tylnego zawieszenia.
~Kloda
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Ludzie!!! Jeżdze teraz audi a4 i mam porownanie! Jesli chodzi o Daewoo Espero to jest bardzo dobre auto! Nie sluchajcie tych gląbow co pier... ze Espero to Daewoo i dlatego jest do du... Jest bardzo dobrym autem pod warunkiem ze ma gaz! Wsiadasz i jedziesz a jak nawet cos sie zwali to naprawa kosztuje grosze!!!
~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bardzo marzyłem o tym samochodzie i gdy go już kupiłem to nie żałuję do tej pory. Auto jest znośne i wygląda po dziesięciu latach nawet nieźle. Miewa problemy z korozją ale takie już jest Daewoo Espero(mój model pochodzi z Pupyong,Korea Płd.). Bardzo lubię nim jeździć i oby się nie zepsuł.
~Przeciętny użytkownik narzędzia pracy.
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wielkie, niezawodne, komfortowe auto za śmiszne pieniądze. Objechałem turystycznie trochę Europy z przyczepami, rowerami na dachu itp. - nie zawiódł. Serducho rwie się np. do nowego Mondeo czy Lagunki, ale główka i kieszonka stawia na Esperala. Życzę mu długiego zdrówka i dotychczasowej kondycji.
~kcmarion
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Super auto rodzinne za bardzo niewielkie pieniądze. Mam wrażenie że roczniki zprzed 96 kiedy zaczęto produkować samochody w Polsce mają zdecydowanie lepsze zabezpieczenie antykorozyjne. Bardzo wygodny samochód, bardzo dużo miejsca w środku. Jazda jest przyjemna i komfortowa.
~Marcin J.
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Samochód użytkuję od 2005r.Oprócz karoserii i jakości plastików jest OK. Wygodny, przestronny, bagażnik pojemny jak średniowieczne lochy.Ogólnie samochód trwały i niezawodny. Bardzo stabilna elektryka (żarówki nie przepalają się wcale)
~ESperalda
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Zajebiście jak na 4800 za 99 rok i przebieg 109 tyś . Teraz jest 132 i dalej jestem zadowolony a tak pozatym to mam doła bo jak będzie 200 tys to chcę zmienić auto ale nie wiem na jakie .Może Leganza ale to już pod względem awarii to chyba inna półka .
~Greg
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
To jest samochód toporny jak ruski czołg. Ciągle jakieś problemy, ale przynajmniej duży i pakowny. Przy obecnych cenach samochodów zdecydowanie nie polecam. Lepszy będzie, nawet trochę starszy, japończyk albo i niemiec.
~ari
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
po 10000km wysiadły łożyska, po 50000km tarcze hamulcowe do wymiany(bicia na kierownicy, itd.), i wiele innych usterek. Straszny niewypał. Spalanie gazu przynajmniej 10l/100km. Za mało KM do pojemności i wielkości auta
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW
10,4
~www.autokomisybydgoskie.com
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Posiadam to auto juz od 1999 r przejechałem 160000 i do tej pory nic nie musiałem naprawiac ,zawieszenie w idealnym stanie ,silnik równiez .Uwazam ze takie auto juz sie nie uda firmie Daewoo!! Ten kto ma Espero wie co mam na mysli.