Lista ocen Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW 1990-2000 (32) - Ergonomia

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jychu
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Ergonomicznie auto nie jest najwyższych lotów, przyciski schowane za kierownicą, radio nad popielniczką za nisko. Podnoszenie reflektorów koło ręcznego. Jest kilka wad, ale do nich mozna się przyzwyczaić i po pewnym czasie już nie rażą. Ogólnie kształt deski i jej funkcjonalność stoi mimo wszystko na wysokim poziomie. Materiały są przyzwoitej jakości i przy odrobinie szczęścia do egzemplarza nic nie trzeszczy denerwująco. Pomijam w tej opinii...
~malinowskimaciej@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
piękna rzecz: płynna regulacja szybkości wycieraczek (tych przerywanych ) nie spotkałem się z tym w innych samochodach minus za nieskładane siedzenia i lusterka i światła b. kiepskie i złą konstrukcje nadmuchu na szyby boczne, wymienić żarówki w halogenach i reflektorach z pełną opcją to jest sztuka albo katorga
~ZOOL07@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Mam 186 wzrostu .Moja żona 169.Oboje jeździmy tym wehikułem i do obu rozmiarów autko można bez problemu przystosować.Ruchoma kierownica i to w dużym zakresie regulacja fotela dobra choć ręczna.Cała reszta pod ręką.
~Krystian
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
wszystko na swoim miejscu pod zasięgiem ręki zegary czytelne choć troszkę monotonne pełna elektryka 4 szyby regulowane i podgrzewane lusterka przydatne na zimę do tego ABS i 1 poducha mogło by ich być więcej
~marek kalecinski
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
przydałaby się lepsza regulacja foteli ale i tak nie ma tragedii...wielki plus bardzo dobre trzymanie boczne fotelików mam wrażenie że były szyte na mój kształt zadka... nie żartuje
~Andy
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Wszystko na miejscu. Treba dorobić samoczynne właczanie śaiateł po uruchomieniu silnika. Właczanie świateł awaryjnych w fatalnym miejscu, tak sie tego juz teraz nie robi!
~Marcolomeo
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
bez fajerwerków - ale wszystko rozmieszczone intuicyjnie, elektryczne szyby, centralny zamek, klimatyzacja manualna - wszystko co powinno być...
~Esperak z Mazur
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Wydaje się być ok, ale te przyciski za kierownicą?Radio za nisko.Często trzeba odrywać wzrok.Da się przyzwyczaić.
~Mateusz
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Przełączniki i przyciski logicznie ułożone, wszystko co trzeba mamy na miejscu, lecz bez szaleństw.

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MAK
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Wszystko co trzeba, prosto i w zasiegu ręki. Nie jest to oczywiście Mercedes, ale nie ma na co narzekać.