Lista ocen Daewoo Nubira I (394)

~ricz sp2
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
odporny na lekie uderzenia podczas cofania zaliczyła citroena xm bez zadrapania citoenowi zabrano dowód podczas ruszania do przodu córka pomyliła bieg ? 1 z R wynik słupek fi 60 znaku drogowego położony na ziemi przedni plasikowy zderzak lekkie wgni ecenie po kilku godzinach samo się naprostowało
3,2
~sajmon666@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mogłoby być lepiej. Ten spadek wartości jest zabójczy. Jeździ się przyjemnie (gdyby nie stukające zawieszenie - tulejki), dynamicznie (szczególnie na V-Power 99+). Problem z częściami zamiennymi, bo mam wersję produkowaną w Korei - różni się np. mocowaniem lusterek - dwa razy ktoś mi stłukł i miałem problem, bo serwis NIE MIAŁ takich lusterek - musieli chałupniczo przerabiać. Ogólnie polecam tylko jak chcesz kupić średnie auto za niską cenę.
2,2
~mienio
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
przesiadlem sie z golfa III i tej decyzji bardzo zaluje. vw bije deawoo pod kazdym wzgledem
1,9
~paweł
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
bogate wyposażenie jesli chodzi o plastik. posiada 3 lampki na "suficie", które faktycnie oświetlają auto od wewnątrz ale jeśli chcemy zajrzeć do skrytki w nocy potrzebna nam będzie latarka-zapomnieli jej tam włozyć!przed założeniem gazu auto było nawet dynamiczne ale co z tego jak apetyt na paliwo miało zabójczy wpływ dla portfela!jest to samochód zbódowany z tanich wadliwych części, które wytrzymują dokładnie 3lata(okres gwarancji) i nie...
~piotrek23_23@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
wypada całkiem niezle Wszyscy posiadacze nubir mnie straszyli że palą 12 nawet14 litrów jak na razie sie nie sprawdza.firma splajtowała właściwie i dlatego sa dość tanie a czeście nie sa drogie.lepiej kupić taką nubire niż jak8is zabytek z zachodu w tych pieniądzach.pozdrawiam posiadaczy:)
~Wojtas20
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Witam Nubira jest w mojej rodzinie od 1999 kiedy to poszedłem do 1 klasy szkoły podstawowej dziś jestem na 1 roku rehabilitacji czyli mówi fakt sam za siebie jaki to samochód Żadnych poważniejszych awarii działa świetnie na niej uczę się teraz jeździć i jest świetna teraz z racji wieku trzeba ją naprawiać ale jak przez 12 lat użytkowania to niezły wynik teraz ja ją przejmę i mam nadzieje że mój syn ją po mnie przejmie
4,1
~Dariusz
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
bardzo ciekawe autko z dosc dobrym wyposazeniem nigdy go nie zamienie na inne no chyba ze nubire ll lub leganze w kazdym razie polecam
~TANIE ZŁOMY
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
stosunek ceny do jakości dobry i pisze tu o aucie w stanie dobrym z orginalnym przebiegiem. 235tys , czesci zamienne śmiesznie tanie wiec polecam to auto.
~Nubir
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak na 1.6 w takim wielkim aucie, to jest naprawdę dobrze. Osiągi na poziomie konkurencyjnych 1.8. (Silnik)

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~m.uminiak@wo.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
No cóż podtrzymuje poprzednia opinnie że za te pieniądze nic innego nie kupisz!!!! Ale to miłe i niezawodne auto a że plastikowe no ....coś za coś.