Lista ocen Daewoo Nubira I (394)

~Marcin
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mówi się, że jedyny słuszny silnik to 2.0... 1.6 ma gorsze czasy o 2 sek w porównaniu do 2.0 i mniejsze v-MAX o (chyba) 10km/h. Za to spalanie ma podobne. Na 1.6 da się jeździć, ale wiadomo, że przyjemniejszy 2.0 rozrząd często trzeba wymieniać(60tys km). (Silnik)
3,7
~yellow6
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W zasadzie nie narzekam. Auto spełniło moje oczekiwania - średni komfort, niskie koszty eksploatacji i serwisu. Tanie części, sporo warsztatów z których korzystam jednak niezbyt często.
4,1
~rule
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
calosc oceniam bardzo dobrze, szybko jezdzi, bez awarii, uzywany - cena nie za wysoka, nowy to chyba lepiej kupic 3letniego japonaca za ta sama cene... tylko prestiz marki maly i szybka utrata wartosci... nie jest zly ale drugie auto kupie juz japonskie/szwedzkie... w tym brakuje troche luksusu
~San
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeździłem krótko; służbowo. Za żadne pieniądze nie kupiłbym tego samochodu. Może wersja sedan jest lepsza. Ja miałem wątpliwą przyjemność poruszania się kombi. Auto do niczego.
~lara19857@yahoo.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
silnik od nowości ten sam, nic nie robione ale brzęczy jakaś blaszka w okolicy paska klinowego...cóż to, to nie wiadomo spece od mechaniki twierdzą, że nic poważnego, i rzeczywiście już od 3 lat brzęczy może raz głośniej a raz ciszej... (Silnik)
~barol
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
wygląd średni, prowadzenie też, dynamiczny silnik, jestem cholernie niezadowolony z tego auta (to samochód rodzicó nie mój), zawsze byłem przeciwny kupowaniu samochodów marki daewoo i swojego stosunku tym samochodem nie zmienie
3,8
~Rnest
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zeszłe wakacje m.in. wyjazd do Chorwacji zniejako z marszu, bez specjalnych mega-przeglądów. Poczciwe, wygodne auto, które dobrze pracuje i da się lubić.
3,7
~Blondyneczka83
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Albo trafił mi się bardzo dobry model, albo rzeczywiście dobrze zrobione auto. Genetalnie jestem zadowolona, brak poważnych usterek.Sporo pali, ma dobre przyspieszenie (jak na silnik 1,6), tylko trzeba polubić jazdę na wysokich obrotach silnika. No i przede wszytskim mam ogromną satysfakcję, gdy cwaniaków w bmw wyprzedza blondynka w "koreańskim kombi" ;-)
~Lanfaust
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
plusy cena, wygoda, przestronność tanie koszty eksploatacji i (jak do tej pory) niezawodnosć minusy silnik mógłby byś mocniejszy i hamulce trochę lepsze
4,1
~=JuNioR=
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
To auto jest warte kazdej złotówki. Wygodne komfortowe, niestety nie można za dużo nim szaleć, auto nie jest po prostu do tego stworzone. Duzo miejsca i pewnosc sprawia ze jest to naprawdę godny polecenia samochód. No chyba ze ja mam taki szczęśliwy egzemplarz :P