Lista ocen Daewoo Nubira I (394)

~nazar bialystok
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
jestem zadowolony z tego samochodu chodz narzekam na jakosc blach cholernie miekkie na szczescie nie rdzewieja jeszcze, denerwuja mnie przednie wahacze i miekkie zawieszenie, ale po kilku przerobkach jest to bardzo fajny samochod(aluminiowe felgi 16cali opony 205-lepsza przyczepnisc, wycisznie wnetrza i obicie wnetrza welurem i elementami skory-wyglada jak audi) da sie jezdzic
2,2
~mdchris_poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dziadostwo którego nie warto kupować. Ciagle sie psuje więcej serwisie niż jazdy. ABS starego typu czasami robi niespodzianki, Klima jeszcze da sie wytrzymać ale sprężarka po 45 tys km głośno pracuje (podobno tak ma być -serwis) .Moja nubira to 1,6 SX full option 1999, Moj kolega ma podobne doświadczenia z 2,0 CDX bez klimy, Co prawda on już 2 komplety wachaczy w ciągu 60 tys km. wymienił ja jeszcze ani jednego
2,9
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za te pieniadze mozna kupic wiele lepszych aut. po co ja kupywlem daewoo???
3,4
~m.uminiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Do tej pory jeździłem autami niemieckimi (GolfII, Passat 2.0 kombii), zawsze uważałem że ta marka tylko się liczy....i poczęsci to prawdza! Przesiadłem się z paska i ciężko mi było się przestawić- wielkość, dynamika i jakość wykonania itp. Ale mając 8000 tyś złotych wybrałem....Nubirę! Auto jak nowe z małym przbiegiem, silnik idealny o średniej kulturze pracy. Uważam że jeśli ktoś kupuje samochód jako (wyłącznie) środek lokomocji to wybór jak...
3,5
~Piotr.
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
W sumie-auto przecietne,ale wygodne.Na trasie-nie męczy.Znaczące dla przeciętnego użytkownika-3 lata gwarancji i darmowe przeglądy.Gdyby Firma miała pewniejszą pozycję na rynku,to może skusiłbym sie na nowe auto.
~xxy
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Poszukiwałem małego auta na dojazdy do pracy, jednak złożyło się tak, że kupiłem nubirkę od pedantycznego sąsiada który był pierwszym właścicielem i nie żałuję. Fajnie się nią jeździ, nie psuje się, jest w miarę wygodna. Kupiłem z przebiegiem 200 tyś km , zrobiłem prawie 60 tyś km i nigdy mnie nie zawiodła.
4,1
~Nubirek1978
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
autko mam dosc dlugo a jest poprostu niezawodne takze polecam kazdemu... blacha bardzo dobra , zadnej rdzy , silnik naprawde mocny i przyjemnie sie jezdzi
~danyplus@o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Moja ocena to Bardzo dobrze ale nie doskonale. Jest kilka rzeczy jakie trzeba by było poprawić w tych autach. Tylko to nie jest auto zaprojektowane na nasze drogi ( ich brak ). Wymaga pielęgnacji ( jak większość ), i dobrego mechanika ( nie serwis ). Szczególnie polecam wersję CDX w kombi ( bardzo dobre auto za przyzwoitą kaskę i bezpieczne, przy 220 km/h wypadłem z trasy i nic mi praktycznie nie było ).
~sadec1@tlen.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
To najmocniejsza strona tego auta.Praktycznie bezawaryjny.Na gazie "bierze" 100ml oleju na 5000km.Nie kicha,nie strzela. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I
9,7
11,6
~golmark
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
nabiera wigoru powyżej 3000; przeciętnie elastyczny.źle zaprojektowano osiąganie max momentu obrotowego- powyżej 3500 !.Chciałoby się niżej (2800) . (Silnik)