Lista ocen Daewoo Nubira I (394)

~Denilson
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za te pieniadze to bardzo dobre auto pomimo swoich wad - zawieszenie i tuleje. Samochod ma jezdzic, a ja mam sie nie martwic ze cos zaraz odpadnie. Paliwozerny silnik OPLA przekonstruowany na DOHC przez Daewoo jest stara konstrukcja (lata 80) ale dzieki temu sprawdzona, prosta i latwa w naprawie. Dochodza tanie czesci i duzo zamiennikow.
3,6
~Vahanara
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto duże, pakowne, wygodne. Po założeniu lpg ekonomiczne. Dobre na długie trasy. Waryjność w granicach dolnych stanów średnich. Warte polecenia, zwłaszcza egzemplarze lepiej wyposażone. Co ważne auta z reguły z udokumentowanym przbiegiem i mało atrakcyjne dla złodziei.
~Kamiljan
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ten silnik radzi sobie bardzo dobrze z tym autem, jest bardzo elastyczny, 1,5k obrotów na 5 biegu i spokojnie przyśpiesza :) (Silnik)
~mirba1@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Gdyby nie średnia repupacja firmy a potem jej bankructwo i przejęcie jej przez amerykanów, ten model zyskał by większe uznanie. Kłopoty firmy spowodowały, że spadło zainteresowanie tymi samochodami a przecietni kierowcy ulegają obiegowym opiniom i stereotypom. Auto jednak jest OK.
~Jędrek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
ogolnie jest to dobry samochod nie porownywujmy go do nowoczesnych typow bo ma juz 5 lat wiec. Wszystko zalezy od wlasciciela jezeli dba o swoje "malenstwo" to ono mu sluzy bardzo dlugo a jezeli nie to widac po niektorych komentarzach. Pamietajmy ze samochod swiedczy o wlascicierlu wiec dbajmy o nasze samochodziki a beda na sluzyc dlugo. pozdrawiam
3,7
~Januko@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto z pełnym wyposażeniem (włącznie z klimatyzacją, ABS, etc) kosztowało mnie 53 tys zł, czyli ok. 20 tys taniej od porównywalnych VW, Fordów, Opli i innych "markowych". Śliczna forma zewnętrzna limuzyny. Zatem jak na tę cenę, b. dobre auto. Natomiast w ocenie bezwzględnej, jest jednak typowym "tanim" autem, nie dającym wielkiego zadowolenia i na pewno nie mozna sie do niego przywiązać i polubic na dłużej. Nigdy więcej nie kupiłbym Daewoo,...
~Marcin Luchowiec
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak za cenę 42 000 w ´98 niezawodna i bardzo pojemna limuzyna, w zasadzie bez konkurencji, jeśli ma wozić 5 osób z bagażem.
3,1
~sale
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Przesiadłem się z Poldka, a więc doceniam wspomaganie, klimę, ogrzewane lusterka, 100% pewność w odpalaniu
3,6
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeżeli ktoś się zachwyca tym autem, widać mało albo wcale jeździł porządnymi. Nubira ma jednak sporo zalet, a w pewnym czasie miała ich nawet więcej. Ja jeżdżę często bardzo wieloma samochodami i wsiadając do każdego innego zrazu mam porównanie komfortu, ergonomi i właściwości jezdnych. Duże i niezwykle wytrzymałe auto, z komfortem mogłoby być lepiej. Cała reszta taka sobie.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I
9,7
11,6
~Piotr_25
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mimo pewnych uwag jestem zadowolony. Auto oceniam przecież jako auto segmentu D. Nie kupiłbym rzadnego innego auta tej klasy za tą cenę, chyba że bardzo stare. Sylwetka dość ładna, reprezentatywna, wyposarzenie bez zastrzeżeń: klimatyzacja, 2 poduszki, ABS i el. szyby i lusterka. Duży komfort podróży i bezpieczeństwo. Gaz rekompensuje dość wysokie zużycie paliwa (Litr do 2 więcej niż Honda Accord). Minusy to wyciszenie zużycie paliwa i nie...