Lista ocen Daewoo Nubira I (394)

3,4
~tomek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
ogolnie jestem zadowolony , choc zaluje ze nie mam klimy , lato tego roku bylo upalne
~Paweł K
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Trzeba uważać na pasek rozrządu, wymiana co 60tyś km, bierze dużo oleju i jest paliwożerny (Silnik)
3,5
~Bogdan Katowice
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
prosty samochod lecz teraz to najwiekszy samochod za tak niska cene. marka nigdy nie cieszyla sie uznaniem a szkoda bo w swojej prostocie a moze i zapóżnieniu technologicznym stała sie mało awaryjnym samochodem, brak elektronicznych fajerwerkow powoduje ze samochod ma mało awari unieruchamaiajacych go, wady draznia zwlaszcza coroczne zamarzanie drzwi z ktorym nie daje rady nic zrobic...
~woopio
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko zależy do czego służyć ma auto. Ja jeździłem Nubirą 6 lat. Po roku założyłem instalację LPG. Jedyne, co mogę żałować to , że nie zrobiłem tego wcześniej.Autem dojeżdżałem codziennie do pracy. Nigdy nie zdarzyło sie tak, żebym nie mógł odpalić. To, co jest w tym aucie dla mnie naprawdę fajne, to jego miękkość. Nie jest to przecież samochód sportowy, a więc jazda nim to sama przyjemność. Ma się wrażenie, że się tym pojazdem płynie. Przy...
4,1
~rosalon
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
poza drobnymi mankamentami jestem zadowolony z mojej nubirki
~Francik
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
skończyłem "współpracę" z Nubirką 3 tygodnie temu, trochę mi jej szkoda, 3 lata bardzo intensywnej kooperacji (ponad 100 T przejechanych kilometrów), nigdy mnie nie zawiodła i chciałbym bardzo, aby mój następny "współpracownik" był równie niezawodny i komfortowy
3,5
~wróbel
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
gdy go kupiłem musiałem usunąć kilka usterek ale z czasem jest coraz lepiej , jak się dba i na czas reaguje na dziwne odgłosy to będzie dobrze
3,2
~Krzysiek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
generalnie drugi raz bym tego "samochodu" nie kupił, a kupiłem nowy w salonie, była spora obniżka ceny, poza tym duże auto, wygodne, może pojechać gdziekolwiek, zabrać dużo bagażu i 5 osób gdyby nie ta awaryjność byłoby nieźle, a trzeba dodać że przeglądy były robione na czas
~daewoo
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nieusterkowe, przyjemne auto w codziennej eksploatacji z dosc dynamicznym silniczkiem i trosze za wielkim apetytem na paliwo. Wygodne i przestronne. Kupno uzywanego Daewoo to dopiero okazja - za smieszna cene masz wygodne, i dosc trwale auto.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dala
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
silnik sprawuje się dobrze , mógłyb byc troche cichszy ale przyśpiesza nieźle szczególnie po przekroczeniu 3500 obrotów (Silnik)