Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (575) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 790 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Micha$
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
mam auto bez klimy i nie nazekam nawiew działa lepiej niż w punto 1 ale na pełnych obrotach durzo hałasu w upale albo jedziesz wolniej z otwartymi oknami albo szybko i głosno z nawiewem na max
~kornel174@o2.pl
Hatchback 1.9 JTD 85KM 63kW
No i niestety tutaj moje punto dostaje tylko 3. Ogrzewanie kiepskie, bardzo długo się nagrzewa, może dla tego, że to diesel, ale przy minusowych temperaturach po przejechaniu 10km w aucie wciąż jest chłodno.
~markomiej
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Praktycznie brak ogrzewania zima, ponoc nagrzewnice sa do kitu. Z tylu ciagle paruja szyby. Ogrzanie przendiej szyby zima to masakra bo paruje reszta. Nawiew ustawiony za wysoko do polozenia wycieraczek!.
~chanteur@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
tutaj niestety minus, nie tyle za wentylację co za nadmierne nagrzewanie się samochodu - miałem wcześniej vectrę A po liftingu i tak się nie nagrzewał; na dworze całkiem chłodno a w samochodzie parówka
~albert
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
samochod szybko sie nagrzewa wiec nie bardzo rozumie tu krytyke niektorych osob mialem duzo drozsze auta i w niektorych nawet trzebabylo czekac dluzej grzeje oki ogrzewanie tylnej szyby tez oki
~IGNAC_TYCHY
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Szybko sie elegancko nagrzewa w zimie, tylko mankament jest taki że często wentylacja zapycha się liśćmi. Miałem to samo w "jedynce", szwagier w "jedynce", teraz mam to w "dwójce", znajomy też ;/
~kolomaniolo
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
trochę wolno się nagrzewa zimą, latem bez większych zarzutów, szybko parują szyby przy komplecie pasazerów zimą, ale równie sybko odparowują. cicha dmuchawa, za wysoko środkowe nawiewy.
~dedek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Denerwuje parująca od wewnątrz szyba gdy zwiększa się wqilgotność na zewnątrz, już miałem wątpliwą przyjemność jechać w nocy na ogrzewaniu w lecie. Głosny i mało wydajny wiatrak nadmuchu
~shering@gazeta.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Zasadniczo bez zarzutu. Zimą trochę za wolnosię nagrzewa ale w końcu jest to konstrukcja śródziemnomorska, gdzie mróz trzyma tylko w lodówce... Pokrętła wygodne, umieszczone w dobrym miejscu, czytelne.

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~WIDGET
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Wentylacja super a w szczeólności możliwości ustawień wylotów powietrza; co do ogrzewania to bardzo szybko następuje nagrzewanie się auta nawet w bardzo niskich temperaturach (-10 stopni -> 2 tygodnie temu)
Fiat Punto II Hatchback