Oceny Fiat Sedici

Fiat Sedici - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (26)

~lawender
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Kultura pracy, spalanie, a nawet... bardzo przyjemny dźwięk, taki... rasowy (-; przy wyższych obrotach.
~doomin
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Zapach ropy i pomruk tego silnika = zapach wolności. Teraz to już wszystko zależy od serwisu - jeśli będą się starać to może za trzy lata znów kupię Fiata. Niestety serwis już daje znać o sobie. Są mili ale brak kompetencji.
~Maciejka
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Bardzo dobra kultura pracy, osiągi no i oczywiście spalanie w które nikt mi nie chce uwierzyć.
~wojtek-kca
Hatchback 5d 2.0Multijet DPF 135KM 99kW
Niewiarygodny kop,elastyczność,umiarkowany apetyt na paliwo
~tadeusz
Hatchback 5d 2.0Multijet DPF 135KM 99kW
i napęd
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Najlepszy silnik pod wzglenden osiągów a spalaniem , biorąc pod uwagę silniki 1,6 wolnossący w suvach
~Hbr91
W przedziale 100-150 KM w ciemno brałbym ten sam do kolejnego auta
~plant
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
super bryka i ten silnik.... Rok temu w zimie jeżdziłem chwilę Suzuki sx4 i nie zachwycił mnie całkiem zapomniałem o tym aucie. Teraz na wakacjach spróbowałem sedici i razem z żoną zachorowaliśmy na to auto. Teraz niecierpliwie czekamy na zimę żeby go potestować uf bedzie sie działo... A o VW nawet nie chce myśleć, tyle życia zmarnowałem
4,1
~HomoFaber
~Michał S
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Duża dynamika silnika, dzielność na trasie i w terenie (4x4)oraz ilość miejsca we wnętrzu. Zaskoczenem była też prosta lecz funkcjonalna ergonomia.