Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995 (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej_staniszewski@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
przy sprawnym termostacie jest ok. choc zima troche zachodza boczne szybki i trzeba wywietrzniki wentylatorka kierowac na nie. dmuchawa na 3 biegu ma niesamowita wydajnosc choc u mnie wtedy skrzypi troche silnik, ale chlodzenie sprawuje sie tez ok. braku klimatyzacji oczywiscie nawet najlepsze chlodzenie niezastapi.
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Ogrzewanie działa bardzo dobrze w zimne dni szybko zaczyna lecieć ciepłe powietrze gorzej jest w upalne dni gdyż auto nie posiada klimatyzacji, nadmuch powietrza jest dobry wiadomo jak jest upał to otwiera się okna na oścież.
~JaQu
Hatchback 1.1 55KM 40kW
W środku u mnie szybko można nagrzać autko potem nawet trzeba skręcić temperaturke i wiatrak bo robi się gorąco. Tylne szyby niestety lubia parować. W lecie chłodny nawiew niemiałem okazji przetestować jego wydajności.
~piotrus_z@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Chyba w normie. Szkoda że nie ma osobnych nawiewów na przednie boczne szyby. W zime często miałem zaparowane i zamarźnięte szyby od środka - może to od wilgoci w aucie ... ? W lato przydała by się klima :P
~Michał, michall@alpha.net.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wentylacja sprawna i dobrze działająca, dobrze chłodzi(minus to słaba ochrona wlotów powietrza, przez które często wpadają różne śmiecie). Ogrzewania jeszcze osobiście nie sprawdzałem, ale jest troche słabsze niż być powinno.
~chimera
Hatchback 1.1 55KM 40kW
ogrzewanie w ziemie wskakuje całkiem szybko, za co plus. Minus za jazdę w lecie - wentylacja chłodem do bani. Powietrze wpada do auta już ogrzane.
~kornnick@orange.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Autko bardzo szybko nagrzewa się w środku co daje komfort zimą. Przewietrzanie/wentylacja latem też jest w miarę przyjemna i działa sprawnie.
~PRZEMEK
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Ogrzewanie w zimie bardzo dobrze, szybko się nagrzewa, w cepłe lato trzeba stale dmuchać wentylatorem a to denewrujący chałas.
~art
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Długo się nagrzewa. Odparowuje tylko okolice deski rozdzielczej. Im dalej w tył tym bardziej zaparowane.
~marjod
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nagrzewa się po około 3 minutach od odpalenia w zimę, grzeje jak powinno, jedyny problem to wilgoć.