Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005 (35) - Ergonomia

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Konstrukcja z lat dziewięćdziesiątych nie ma się czego wstydzić. Obsługa kokpitu prosta i czytelna, nie wymaga jakiegoś szczególnego zagłębiania się w instrukcję. Wszystko jest w zasięgu ręki. Przyciski duże, symbolika raczej czytelna i można ją spotkać również w autach innych marek. Siedzi się odrobinę wyżej. Dla przeciętnego użytkownika nie powinno to mieć znaczenia, niektórzy wręcz preferują wyższą pozycję, pozwala im to łatwiej obserwować...
~mwkl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
troche brakuje schowkow...ale poza tym jest swietnie, wygodna pozycja za kierownica, mozna siedziec nisko (co osobiscie bardzo lubie), zaglowek przedniego fotela dla osob bardzo niskich (150cm) niewygodny, fotele bardzo wygodne twardawe (ale dla meni to zaleta) - jak wsiadlem do C4 to czulem sie jak na sofie = fatalnie... nei wiem gdzie to dopisac wiec pisze tu - bagaznik jest boski! przepastny i uwaga - wiekszy niz w vectrze!
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Wszystko w zasadzie pod ręką, jedyne co to za wysoko umieszczone radio wolałbym mieć je bardziej pod ręką, a sterowania w kierownicy nie mam, wyśietlacz komputera niektórzy narzekają że za mały i w złym miejscu, dla mnie jest ok.
~Łukasz_29
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Samochód jest całkiem duży ma bardzo pojemny bagażnik a i naprawdę jest dużo miejsca dla pasażerów z tyłu nawet jak z przodu siedzi osoba która ma 185cm Wzrostu jak najbardziej polecam rodzinie
~Rafał
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Wszystkie przełączniki są dobrze ustawione, w zasięgu ręki. Jeden niuans - sterowanie lusterkami elektrycznymi jest za daleko. W czasie jazdy ciężko nimi sterować (chociaż kto to robi w czasie jazdy :)
~JN78
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Stare Tdi pali mniej, ale Nie narzekam. Awarii brak jak na razie tak wiec koszty to wymiana oleju i paliwo. Słyszałem o pompach, ale jak na razie nie potwierdzam.
~mucha
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Kokpit osobiscie nie podoba mi sie, ale jest bardzo ergonomiczny. Nieudana regulacja fotela w pionie. Ustawianie wysokosci swiatel schowane za kierownica.
~sedael
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jak na tamte czasy auto było świetnie przygotowane do jazdy, wszystko dostępne pod ręką. Plusem podgrzewana przednia szyba
~Zosia
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Dużo się w niego zapakuje, nie ma co! Przeprowadziłam się nim dwa razy, w małej ilości kursów.
~Radek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Wszystko pod ręką. Dość futurystyczny jak na klasę kompaktową środek jest naprawdę wygodny.
Ford Focus I Kombi