Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005 (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Tutaj według mnie ujawnia się największa wada. Nie ma tragedii, ale wyciszenia brakuje. Najbardziej w zakresie wyciszenia silnika, potem drzwi, uszczelek. Najmniej w zakresie zawieszenia. Przy dieslu szczególnie się to ujawnia. Przy rozgrzanym silniku, dobrej nawierzchni i prędkości ok. 90 - 100 km/h jest przyjemnie i dość cicho, ale też przy lepszej nawierzchni i otwartej drodze rzadko kiedy jedziemy 90 - 100 km/h. Dość głośno się robi...
~Rommel
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Silnik ok do 120km/h później coraz głośniej. Cała reszta chyba zalżenie od opon i nawierzchni, potrafi hałasować szczególnie powyżej 140km/h, ale to normalne i teoretycznie na naszych drogach trudno o takie doświadczenia.
~Łukasz_29
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Co do ciszy nie jest źle na pewno jest ciszej jak w Astrze II 2,0Di nie ma co porównywać do limuzyn Ford nie jest najgorszy jest dobry.
~albercik38
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
tutaj spore pole do poprawki dla Forda. Jak już inni zauważyli do 120 km/h jest OK. Powyżej bardzo słychać opony i opływające powietrze
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Na niższych biegach trochę się słyszy dieselka za to przy prędkościach powyżej 130km/h a nawet trochę powyżej 170km/h tylko wiaterek i to umiarkowanie
~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
co do wyciszenia to daje 4. może dlatego że już przyzwyczaiłem sie do klekotu diesela i mi to nie przeszkadza.
~michalwro
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Silnik sam w sobie, pomimo tego, że jest dieselem, jest cichy w porównaniu do innych wysokoprężnych- ogólnie autko ciche.
~Rafał
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
W środku do prędkości ~120 nie słychać silnika, ani zbyt dużych świstów powietrza. Powyżej zaczyna się głośno.
~stekol@tlen.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Wyciszenie mogłoby być lepsze od 120km/h w górę, jednak do tej prędkości jest naprawdę super i nie ma się do czego przyczepić.
~mWacko
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Każdy kto wsiada pierwszy raz do tego samochodu pyta ze zdziwieniem: \"To na pewno jest diesel?\"
Ford Focus I Kombi