Ocena kierowcy - Ford Focus I Kombi

can_nibal@poczta.onet.pl, 13 lat temu
Silnik 1.8 TDCi 115KM 85kW
Rok produkcji 2001
Ford Focus I Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
zajebisty silnik zjadam tym dieslem wiekszosc 1,8 benzyna w trasie bo od swiatel do swiatel nie ma sensu.
moze byc jest dosc elastyczna nie mniej jednak precyzja pozostawia wiele do zyczenia
moim zdaniem najmocniejsza strona tego pojazdu! w polaczeniu z oponami Yokohama A drive poprostu REWELACJA. Fantastycznie wjezdza w zakrety pozwala wycisnac max mozliwosci silnika.Nigdy niczym mnie nie zaskoczylo i jest niebywale trwale.
Badziew totalny te jajowate nawiewy sa pod jakims dziwnym katem nie moge ustawic nawiewu idealnie na twarz przy wzroscie 190cm
nie wygodne fotole jak dla mnie w mondeo sa o niebo wygodniejsze miejsca tez jest malo zwlaszcza z tylu ale ja z zona i dzieckiem jakos sie miescimy naszczescie bagaznik jest wystarczajaco duzy.
kazdy kto wsiada do tego auta z gory zaklada ze jest to benzyna :)
To autko nic nie pali oczywiscie jesli spokojnie sie jezdzi. Jezdzac zgodnie z przepisami trasa+miasto udalo mi sie osiagnac srednie spalanie 4,8L/100km.Autostrada przy predkosci 180km/h ok 8L/100km. CZEGO CHCIEC WIECEJ ?
trudno ocenic auto uzywane ja troche wlozylem ok 4tys.zl ok 3 razy w roku wymiana zarowek przednich reflektorow.wymiana rozrusznika i alternatora. pasek rolki i napinacz alternatora.
czyszczenie wtryskow dzieki naszej polskiej oszukanej ropie pozniej pojawil sie problem z kodami do nich naszczescie wszystko udalo sie zrobic za 800zl. Awaria pompy waku wymienilem na uzywana za 250zl i zrobilem na niej juz 32tys.km i nadal dziala ok

On - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TDCi 115KM 85kW [l/100km]

5,1