Ocena kierowcy - Ford Focus I Kombi

Ludzki, 20 lat temu
Silnik 1.8 TDDI 90KM 66kW
Rok produkcji 2004
Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Bardzo dobre auto rodzinne. Mam to co chciałem, super do pracy i dla wypadów za miasto z rodziną. Na dodatek oszczędnie i niezłe osiagi. Po tym jak przesiadłem się z Civica, którego zresztą bardzo sobie chwaliłem, trudno mi wyobrazić sobie lepsze auto.
Godny polecenia silnik, zbierający sie juz od 1100 obr/min, a jednoczesnie zapewniający bardzo przyzwoite osiągi.
Nic nie haczy, wszystko OK.
Chyba jeden z najlepszych w tej klasie.
W moim przypadku mowa o wersji nadwoziowej kombi, dlatego do tyłu może nie najlepiej, ale coś za coś. Chcesz mieć duzo w bagażniku, to nie możesz wszyskiego widzieć. W innych autach jest znacznie gorzej.
W zasadzie tylko jeden mało istotnyszczegół, dotyczący sięgania po bas bezpieczeństwa kierowcy. Trochę jakby za bardzo odsunięty do tyłu, ale może to ja jestem za gruby ;))
Climatronik z pełnym ogrzewaniem, równiez przedniej szyby. Nie ma takich warunków, w których ten element mógłby zawieść - przynajmniej dotychczas.
Najchudszy to nie jestem i nie mam zadnych problemów. Pasażerowie póki co też się nie skarżyli.
Czasami trudno uwierzyć, że to diesel
Póki co tylko paliwo, niemal zgodnie z danymi fabrycznymi 5/7 l/100 km. Trzeba jednak uważać, ten silnik może popędzić auto, tylko tyle że przy ciężkiej nodze spalanie na poziomie 10 l/100 km nie jest wcale nierealne.
Za niespełna 70000 PLN diesel z full wypasem to chyba nieźle (FX Gold)
Brak zastrzeżeń
Chyba na to za wcześnie