Lista ocen Ford Focus II Sedan (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Focus jest najszerszym autem w tej klasie co bezposrednio przeklada sie na ilosc miejsca w kabinie -zarowno z przodu jak i z tylu siedzi sie wygodnie (choc osoby powyzej 180cm moga odczuwac dyskomfort jesli chodzi o miejsce nad glowa na tylnej kanapie). w wersji bez tylnego podlokietnika siedzi sie w miare wygodnie nawet na srodkowym siedzeniu. Dlaczego dalem wiec tylko 4? Fotele (choc sportowe) sie sa jakos super wygodne. Seryjne fotele sa...
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Wewnątrz jest wystarczająco dużo miejsca na przednich siedzeniach jak i z tyłu. Ostatnio siedziałem na tylnich siedzeniach w Fiacie LINEI i to była porażka! Czy tan samochód projektował KARZEŁ? Sufit atakował mnie ze dwadzieścia razy.! Jak dobrze że mam FOCUSA!!!
~jacuś
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Super. Bardzo duzo miejsca z przodu i z tyłu. Bardzo duzy bagaznik (sedan) Po otwarciu czlowiek z wrazenia omdlewa. I nie widać tego z zewnątrz samochodu. Duży szacunek dla projektantów. Znakomicie wyprofilowane fotele łaczą z samochodem w jedno co dodaje pewnosci w czasie jazdy.
~freddyl
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
lepiej niż sądziłem. Mam 176 siedzę wygodnie a z tyłu pasażer może spokojnie poruszać nogami i nie obija sie o fotel. A bagażnik 12 zgrzewek wody mineralnej, 20 litrów emulsji 20 podkładu 3 wiertarki i jeszce było trochę miejsca. I to nie starałem sie układać
~miki
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Przestrzeni jest wystarczająco, ale komfort mógłby być lepszy zarówno dla kierowcy i pasażerów (może w wersji Gold jest lepiej - dają lepsze fotele i podłokietniki)
~Katarzyna
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Z tyłu niewiarygodni duzo miejsca natomias z przodu 2 mężczyzn po 190 cm mówi że jest im lekko ciasnawo jeśli siedzi ktoś o podobnym wzroście z tyłu. Dla mnie super.
~Jarek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Miejsca z przodu zdecydowanie wystarczająco. Przy wyższym kierowcy wyższy pasażer z tylu nie będzie czuł się komfortowo, ale taka to klasa auta.
~maks34
Sedan 1.4 Duratec 80KM 59kW
miejsca pod dostatkiem nawet dla wysokiego kierowcy i pasażerów siedzących z tyłu, kufer sedana ma 528 l - b. duży, trochę zbyt wąskie wejście do kufra
~PIOTR KAPUŚCIŃSKI
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
JEDNA Z NAJLEPSZYCH W TEJ KLASIE. PORÓWNYWAŁEM Z TOYOTĄ, HONDĄ, SKODĄ, SUZUKI I PEUGEOTEM - BEZ KONKURENCJI NO I TEN BAGAŻNIK !!
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Sedan
6,3
8,4
8,7
~Naids
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
z przodu dużo miejsca dla kierowcy z tyłu też w miarę dużo miejsca zależy jakie rosłe osoby ;)
Ford Focus II Sedan