Lista ocen Ford Focus II Sedan (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIOTR KAPUŚCIŃSKI
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
MIESIĄC OGLĄDAŁEM TESTOWAŁEM I SPRAWDZAŁEM RÓŻNE AUTA TEGO SEGMENTU. DECYZJA BYŁA PROSTA FOCUS 2. KOSZTOWAŁ MNIE 54 000 ZA AUTO Z KLIMĄ, 4X PODUSZKA, ABS, ELEKTRYKA, AUTOALARM Z CENT. ZAMK., LAKIER METALIK I RADIO Z 6 GŁOŚNIKAMI !!!! NIKT NIE OFERUJE PODOBNEGO WYPOSAŻENIA ZA TAKĄ CENĘ. NO I TEN UKŁAD JEZDNY !!!! REWELACJA !!!
~Jarek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Daję ocenę przeciętną ponieważ kupiłem auto używane i ciężko mi się odnieść do nowego. Na rynku można kupić podobny rocznik za 13 tyś mocno wyeksploatowany jak i 26 tyś zadbany. I moim zdaniem oszczędność nie popłaci.
~Tom
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
W porównaniu z konkurencją cena niewygórowana. Kupowałem z promocji dla wcześniejszych posiadaczy Focusów - dali mi całkiem niezły upust i parę dodatków. Obecnie cena jest sporo wyższa, ale i tak warto. No i to zawieszenie!
~Marcin
Sedan 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Jak za wygodnego, prawie nowego sedana z dużym bagażnikiem i dieslem pod maską nie jest źle, jest wiele aut na rynku które są droższe a proponują tyle samo - czasami mniej.
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Za tą cenę i to w Automacie to chyba nie ma innego rozsądnego wyboru. Zastanawiałem się nad Skodą Oktawią lub WV Golfem- jednak cena mnie powaliła na kolana. Wyboru nie żałuję.
~Katarzyna
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Tu niestety 4 ze względu na zbyt dużą ilość plastiku. Podobno to dlatego, aby auto się"nie wybłio" Czyli auto dobre na dziury w naszym kraju.
~Adrian
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
kupiłem go za 62 tys. w wersji FX Silver sedan, z 6 poduszkami, klimatyzacją i ogrzewaną przednią szybą - doskonale
~Robert
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Biorąc pod uwagę wyposażenie oraz rabat jaki otrzymałem przy zakupie uważam, ze naprawdę warto.
~wodas
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Cena auta nowego ,czy używanego jest przystępna a jakość dla mie jest wystarczająca.
~sor
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Uzyskałem dobrą cenę zakupu i dlatego uważam, że w sumie wyszło bardzo dobrze.
Ford Focus II Sedan