Lista ocen Ford Focus II Sedan (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
2 strefowa automatyczna klimatyzacja -polecam! -Zima bardzo szybko sie nagrzewa i bez problemu utrzymuje stala temperature. Latem chlodzenie tez nie sprawia zadnych klopotow. Szyby boczne bardzo szybko sie odparowuja. Polecam elektrycznie podgrzewana przednia szybe
~sor
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Klima dwustrefowa i dobrze działająca. Właściwie nie ma problemów nawet w czasie deszczu. Ogrzewanie super. Ma podgrzewaną przedni szybę i lusterka, oczywiście. Ma też przycisk Max ogrzewanie. Właściwie jak ktoś ma chwilę to wogóle nie musi skrobać.
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Klimatyzacja działa w zasadzie od razu po włączeniu. Ostatnio w upał 29stopni radziła sowie wyśmienicie. Mam wersję manualną więc nic nie napiszę o automat. Czwarta pozycja nawiewu jest dość głośna- na szczęście mi sie jeszcze nie przydała.
~Ireneusz Tonder i.ton@orange.pl
Sedan 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
jedyna uwaga ..i to chyba nie jest drobiazg.. Zimą ogrzewanie ..zbyt duzo potrzebuje czasu by pozwolilo sie rozluznic. ale to chyba ,,zaleta\'\' wszystkich diesli..Poprzednik ( mondeo- benzyna 2l) bil go na glowe.Klima ...ok
~Katarzyna
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Działa doskonale jak w każdym fordzie. Ogrzewana przednia i tylna szyba robi swoje. Własnie testuję podczas porannych przymrozków. Auto równie szybko może być schłodzone co i nagrzane- dałabym 6 gdyby była.
~jozdar1@o2.pl
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
automatyczna klimatyzacja dobrze się spisuje jak z ciepłem jeszcze nie wiem ale z tego co wiem ford dobrze radzi sobie z ogrzewaniem mam nadzieje ze ten model również sobie poradzi
~tdci
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Z wentylacji i ogrzewania jestem zadowolony. Samochód szybko się grzeje i klima automatyczna barzdo dobrze chodzi choć jeszcze jej nie czyściełem.
~freddyl
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
OK. może poza jednym wiecie ile trzeba sie na klikać żeby zmniejszyć temperaturę z 22 na LO ? 18 razy . pokrętełko było by wygodniejsze.
~orys@tlen.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
IDEALNIE - zapominasz, że jest w ogóle coś takiego jak para na szybach, a dwustrefowy klimatronic przyjemnie relaksuje w upalne dni
~kap
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
O ile z ogrzewaniem nie ma żadnego problemu, o tyle mam wrażenie iż klima czasem zbyt słabo chłodzi. (automatyczna, dwustrefowa)
Ford Focus II Sedan