Lista ocen Ford Focus II (1181)

~ksheesh
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
przyspiesza jak rakieta, jest naprawdę niexle wyciszony i narazie sie nie psuje. Z reszta fordy sa coraz lepsze. Chcialem kupic corolle verso ale nie interesuja mnie tureckie samochody.
~bhp@4web.pl
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Jak wspomniałem w dyskusji wyświetlacz na zegarach gaśnie po godzinie dla mnie jest to ogromny błąd. Jak to wygląda w nocy gdzie jest ciemno a ten sobie przez godzinę albo dłużej rozświetla całe wnetrze.
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Super, mało awaryjny i bardzo prosty, mógłby trochę mniej palić ale ogolnie rewelacja (Silnik)
~Szymon
Hatchback 5d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Biegi wchodzą super, ale ze względu na zgłoszenie mechanikowi aby nasmarował to co trzeba i sprawdził czy wszystko jest dobre. Po wizycie wchodzą idealnie! (Skrzynia biegów)
~PH
Hatchback 5d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bardzo fajny, cichy, wygody... Skrzynia biegów odrobinę ciężko chodzi... Po wielu latach użytkowania elektronika przestaje tolerować nadmiar wilgoci w kabinie...