Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (74) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Brawo. Auto jest bardzo dobrze wyciszone. Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. W każdym razie w porównaniu do poprzedniej generacji Focusów jest znacznie, znacznie lepiej.
~Kamil26
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Tak cichym samochodem nie jeździłem a miałem już do dyspozycji wiele limuzyn z rocznika 2012/2013. Czasem się człowiek zastanawia czy silnik nadal pracuje bo go w ogóle nie słychać.
~Kuban
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
jestem pod wrażeniem - przepaść w stosunku do Focusa II nie wiem jak z Focusem I, ale np z golfem 6 wydaje mi się minimalnie lepiej wyciszony szczególnie silnik.
~Jacek
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Wyciszenie dobre - przy niższych prędkościach słychać tylko opony /na dziurach/, a przy wyższych /powyżej 3000 obr./min/ również silnik i szum powietrza,ale nie jest to uciążliwe.
~TomekR
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Dźwięk silnika nie jest uciążliwy, przy prędkościach 120-140 km/h w środku komfortowo.Do tej pory żadnych skrzypień i trzasków ale przebieg jest za mały aby to oceniać.
~Grzegorz
Hatchback 5d 2.0 Ti-VCT 162KM 119kW
Przy prędkościach dopuszczalnych na naszych drogach ekspresowych auto bardzo ciche. Przyjemnie pracuje silnik, ale w kabinie pozostaje zupełna cisza.
~robsonik67
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
moim zdaniem jest doskonałe - jak na tę klasę pojazdu nie można niczego lepszego otrzymać. Właściwie to przewyższa droższą konkurencję.
~Adam
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Jest cicho jeżeli chodzi o opory powietrza, toczenia i silnik.Nigdy nie jechałem cichszym dieslem.Do 120 zero silnika prawie jak elektryczny.
~andy2011
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Silniki 1.6 duratec są wyjątkowo ciche i na początku musiałem przyzwyczaić się to ciszy jaka panowała w aucie stojąc np. pod światłami.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jak na diesla to w środku jest doskonale. Z zewnątrz (w zime) charakterystyczny klekot, ale taki ich urok. Przy prędkości 180 km/h można spokojnie rozmawiać.
Ford Focus III Hatchback 5d