Lista ocen Ford Focus III Kombi (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ged
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Ciasno, awaria wspomagania sprzęgła. ale cicho przy szybkiej jeździe i oszczędnie.Lepsze materiały niż w poprzeniej generacji ale bez polotu. Świetne zawieszenie, precyzja, komfort i cisza. Do miasta nie polecam, ale w szybką trasę jest ok.
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Piątka z małym minusem za drobne uciążliwości jw. auto zdecydowanie godne polecenia, sporo ciekawsze od poprzedniej generacji i bardzo ciekawe na tle konkurecji, która aktulanie jest albo zdecydowanie bardziej 'prosta' albo 'przesadzona' stylistycznie.
~MarcinK
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Focusa mam już 3 lata z przebiegiem 161 tys km i jak przez ten czas sprawował się super trochę za ciasne wnętrze w porównaniu do poprzednich wersji. Jest to moje 3 kombi i pojemność też nie powala ale nie narzekam.
~Tomek
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Super autko z tym silnikiem. Jak ktos z tylu wozi glownie dzieci , pasazer(ka) nie ma pow. 180cm to autko jest dla niego. Jesli zas tesciowa co 2 dni kaze sie wozic na targ na tylnej kanapie to bym nie kupil.
~Dars
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Nie ma za dużo bajerów. Wyciszony w środku. Ogrzewanie i chłodzenie szybko działa. Polecam nie zdecydowanym. Nie żałuję. Każde autko należy sprawdzić przy zakupie i nie żałować pieniędzy. Bo potem lament, że się nie dojedzie.
~maciek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Bardzo przyzwoity średniak :-) Tylko tego spalania nigdy nie zrozumiem - jakim samochodem bym nie jeździł, to z komentarzy w internecie wynika, że mój egzemplarz pali 2-3 litry więcej niż powinien. Widocznie mam ciężką nogę ;-)
~ts
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Auto "spolaryzowane" czyli mieszanina dobrych i złych cech. Ogólnie to co odpowiada za jazdę - silnik, zawieszenie, hamulce - nieźle. Ergonomia, a zwłaszcza przestrzeń w kabinie - nazwę to delikatnie - totalna tragedia.
~Ford
Kombi 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Auto kompaktowe z większym bagażnikiem. Użytkowany w rodzinie 2+1. Gdy pojawiła się druga pociecha szybko zmieniliśmy na większe(talisman). Komfort średni. Na us dynamika i prowadzenie.
~Łukasz Kaczyński
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Auto bardzo dopracowane moim zdaniem ładne wnętrze i funkcjonalna kierownica dosyć wygodny w długie trasy wracałem ze Szwajcaria i na autostradzie daje radę. Bardzo ekonomiczny w trasie na 6 biegu.
~Michał
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Użytkuję Fokę jako samochód służbowy, jak każdy ma swoje wady i zalety. Do zdecydowanych zalet należy wygląd, największa wada? Chyba wielkość wnętrza i pojemność zbiornika paliwa (52l - 2.0 mają już 60l)
Ford Focus III Kombi