Oceny Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2012-2014

Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2012-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus III Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW 2012-2014

~kamil_rud
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przejechałem prawie 10 tys. km w 4 miesiące, w tym około 3 tys. po Rumunii. Póki co bez niespodzianek. . Mimo małego silnika autem jeździ się bardzo przyjemnie. Dało radę na trasie transfogaraskiej, więc wkładam między bajki zdania, że litr pojemności to może mieć czajnik. Przy zestawie dwie osoby + pełny bagażnik nie czułem braku mocy. Wiadomo samochód z tym silnikiem jest dla spokojnego kierowcy jednak na pewno nie będziemy zawali drogą. W...
3,5
~Piotr J
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Samochód kupiłem w 2014 r. w salonie. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zawieszenie i układ kierowniczy. Jak dla mnie idealne nastawy. Te same łuki mogłem pokonywać 2x szybciej niż posiadanym przeze mnie wcześniej Lancerem Sportback. Auto kupiłem w związku z powiększeniem rodziny o i ile bagażnik nie jest zły - o tyle w środku jest bardzo ciasno. Jest problem z zapięciem fotelika do isofixa - trzeba przesuwać przedni fotel. Z tyłu i z przodu...
~seborak
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Podsumowując wszystkie opisane wcześniej elementy składające się na ocenę samochodu śmiało mogę całościowo ocenić samochód jako doskonały. Mam kontakt ze sprzedawcami innych marek i wierzcie mi że boją się o sprzedaż samochodów z klasy kompaktowej od kiedy ford wypuścił wersję edition. Oczywiście straszą przed awaryjnością itp., natomiast wystarczy spojrzeć na raporty Dekry. W 100% polecam. Przejadę więcej to wypowiem się wtedy na temat jego...
4,1
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Daję czwórke z minusem . Po roku już można się wypowiedzieć co jest ok a co słabe. Nie będę oryginalny - plus - wyposażenie, właściwości jezdne, awaryjność. Minus - zużycie paliwa, przestrzeń wewnątrz, drobiazgi. To jest pojazd dla spokojnego kierowcy - wówczas jest oszczędny. Ale trzeba jeździć emerycko.
4,1
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
To mój drugi wpis, auto pojechało w trasę zatem można coś więcej o nim napisać. Generalnie zasługuje na 4 z malutkim plusikiem. Dla rodziny 2 +2 warunkowo . Dla oszczędnego kierowcy alternatywa dla diesla jest (jak jeździ emerycko). Jest tańszy niż VW, Opel, niektóre Francuzy i to jest plus. No i można złapać bogatą wersję wyposażenia.
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Trudno ocenic pojazd po 2 tygodniach użytkowania, ale zasługuje na 4. Pewne elementy są lepsze niż w poprzednim aucie (silnik, wyciszenie, wyposażenie, zawieszenie ), inne wypadają słabiej ale o tym ponizej. Ford jest tańszy w zakupie niż VW , Peugeot, Opel i to zadecydowało o zakupie.
~fearadasko
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Generalnie świetny samochód,za 74 tys z dobrym wyposażeniem, w tej klasie uważam że jeden z najlepszych samochodów. Nie spodziewałem się ferrari ale i tak się zbiera lepiej niż zakładałem. Na pewno jest jedno wielkie rozczarowanie, 1,0 i nieważne jak jade zawsze bierze min 7,4 l/100 k, a to już jest nie wporządku
~pawlo
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ford pozostał Fordem - super prowadzącym się ładnym kompaktem. Niestety wnętrze trzeba polubić z wszystkimi wadami - inaczej trzeba poszukać innego modelu. Sam silnik jest nowy i nie sprawdzony, w Focusie pracuje sprawnie i mało pali - choć nie tak mało jak obiecuje producent. Osobiście przyjemniej mi się jeździ zwyczajnym motorem 1.6 o podobnej mocy i osiagach mimo, ze spali około litra więcej i nie ma turbo.
2,5
~Użytkownik Focusa
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ten samochód to jeden wielki dramat, aż przykro mi pisać ten komentarz. Od wielu lat jeżdżę fordami ale takiej miny to chyba jeszcze nie miałem
~men
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Na razie jest wszystko super. Obawiałem się tego silnika ale mam nadzieję , że niepotrzebnie :)
Ford Focus III Kombi