Lista ocen Ford Focus III Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW 2011-2014 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wfm1958
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Oprócz usterki przy 8000 km to nie miałem awarii. Często zużywają się klocki hamulcowe na serwisie stwierdzili ze dają teraz zamienniki bo oryginalne nawet przy jeździe rodzinnej nadzwyczaj się zużywają.
~wfm1958
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Klocki hamulcowe i tarcze wymienione po bardzo ostrym hamowaniu z prędkości 180 km/h, Simering na bagnecie co spowodowało iż olej pod maską był wszędzie,
~Ged
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Przy 17.000 km padła pompa wspomagania. Jak dla mnie nieakceptowalne dla nowego auta. Wcześniej miałem 4 fordy (cmax, mondeo) bez zastrzeżeń.
~Darek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
auto po 4 tys km trafilo na tydzien do Bemo Motors , ustarka na dopalaniu filtra DPF .......poza tym wlacza sie wentylator bez powodu np. bylo na zew. - 12 st.
~maciek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
- pęknięty zatrzask rolety bagażnika w kombi - sreberko z kierownicy pęka i schodzi z jednej strony
~sunnyluk
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Auto nowe więc mam nadzieję na jak najdłuższą bezawaryjną jazdę, tak jak do tej pory.
~Daniel
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Problemy z termostatem,delikatne falowanie temperatury,często przepalają się żarówki
~Poczciwy MM
Jedna - zacięło się sprzęgło klimatyzacji - koszt naprawy 120 zł
~Bartosz
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
żarówki palą się szybciej niż zdążę kupić nowe.
~Korek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
odpada chrom z kierownicy, zacina się kluczyk.
Ford Focus III Kombi