Lista ocen Ford Fusion (577)

4,1
~B
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Służbówka, mam praktycznie od nowości, po tych latach uważam za dobre auto do tłuczenia po bliższej i dalszej okolicy, na prawdę wytrzymałe, choć trzeba dbać i pilnować chociażby stanu płynów. Zwinne i w miarę wygodne jak na klasę, taki osiołek, używany głównie do jazdy w pojedynkę na trasach do 200-300 km, w tym drogami n-tej kategorii oraz w mieście, do takiego zastosowania jak najbardziej OK.
~HQuero
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Generalnie autko całkiem udane. Nie powala jakością wykończenia (szczegóły poniżej) ani ekonomicznością. Na plus - to że było projektowane przez księgowych, a nie designerów, co przekłada się na ilość (i b. niskie ceny) części zamiennych. Gdyby nie brak napędu na 4 koła, ocena na pewno byłaby najwyższa.
~At
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Za pieniądze, które zapłaciłem - bardzo dobry samochód ponad 200 tys km bezproblemowej eksploatacji. Długie wyjazdy po Europie bez strachu.
3,8
~Ketling
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Trochę mnie rozczarowała jakość tego auta, pomijam wyposażenie bo celowo szukałem "golasa" jedynie z klimą. Ale takie rzeczy jak brak schowków, odpadające, pękające drobiazgi, "zlasowane" uszczelki drzwi kierowcy, zacinający się zamek drzwi kierowcy i tylnej klepy są irytujące. Porównując je z Escortem widać że bieda aż piszczy z tego kryzysu. Jednak auto projektowali księgowi a nie inżynierowie bo wszystko cieniutkie,...
~Łukasz
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Auto jest w porządku, to chyba najlepsze określenie. Nie podaję dokładnego spalania, to tak na oko, po prostu widzę na stacji. Zależy, klima czy zima, miasto czy trasa, potrafi być różnie, natomiast na 8 l tak średnio bym się nastawiał, z całkiem realistycznym podejściem. Czy kupiłbym to auto jeszcze raz, to złe pytanie - na pewno polecam je bardzo mocno (i tak traktuję to pytanie), natomiast ja, ze swojej natury chciałbym spróbować czegoś...
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Samochód kupiony do jazdy po mieście i na krótkie trasy w weekend dla rodziny 2+1. Idealnie sie do tego celu nadaje. Bagażnik naprawdę spory jak na takiej klasy samochód, świetnie się nadaje do zapakowania np. wózka. Dużo wygodniejszy w użyciu niż bagażnik w astrze 3 hatchback. Twarde zawieszenie powoduje, że trochę trzęsie na naszych rodzimych drogach i przez to plastiki wewnątrz trochę trzeszczą.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Fusion dobrze się sprawdza w roli środka transportu dla młodej rodziny, a w tym celu został zakupiony. Przestronny, zwrotny, ekonomiczny. Mimo niepozornego wyglądu ma wiele ukrytych zalet.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Polecam serdecznie samochód marki Ford Fusion z silnikiem 1.4 TDCI, moja wersja to Elegance ma wszystko co potrzebne do optymalnego użytkowania. Jest już następca tego modelu, w moim modelu już nie ma produkcji, powiem krótko następne auto to pewnie Ford. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
3,5
~slay_2
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Ogólnie rzecz biorąc mogę to auto ocenić pozytywnie, niewielka awaryjność, duża przyjemność z jazdy, sporo miejsca dla kierowcy i pasażera (gorzej z tyłu, ale tam rzadko kogoś wożę). Podczas zimy dobrze grzeje, podczas lata klimatyzacja miło chłodzi, zawieszenie jest twarde, ale chyba niezniszczalne biorąc pod uwagę to co przeżyło, w skrócie to naprawdę dobry samochód! Gdyby tylko silnik był bardziej wyrywny, a spalanie nie jeżyłoby włosów na...

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~Czarek
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Wszystko zależy kto czego potrzebuje. Gdy go kupowałem i zaczynałem pracę nie spodziewałem się jakie roczne przebiegi będę robić. Początkowo z autka typowo miejskiego stało się wozem do pokonywania dalekich tras, sprawdziłem go we wszelkich możliwych warunkach. Począwszy od wypadów do pobliskiego sklepu, na 2000 km trasach pokonywanych w dwa dni kończąc.