Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamilos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Pierwsze swoje mondeo kupilem za 1200 zl i wcale nie zaluje. potrzebny mi byl do wozenia czegos:P codziennie targal na siedzeniach i bagazniku okolo 500 kg. Zrobilem nim przez rok jakies 50 tys jedyne co wymienilem to filtr paliwa na vw bo te oryginlne forda z pompka sie zapowietrzaja i zeby go odpowietrzyc to trzeba go ciagac 2 km no i wyminilem jeszcze rozrusznik i tyle. Mondziak mocny dobre przyspieszenie jak na 1.8 to nawet super. Czesci...
~JoKer
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Solidny niemiecki samochód o nieco amerykańskiej sylwetce (kombi), który urodą nie grzeszy. Po dwóch latach użytkowania dziwią mnie negatywne opinie o Fordach. Duży komfort i mała awaryjność przy prawie 200tys. mówi za siebie. Mondeo zaczyna lubić się z czasem. Ergonomia za kierownicą gdzie wszystko działa jak należy. Jedyna wada to wymiana żarówek z przodu. Kto to wymyślił...
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
naprawde godny polecenia samochod..tani w zakupie i eksploatacji a wygodny i calkiem dynamiczny..super na dlugie wyjazdy i jako bagażowka..niezwykle pakowny..jedyne co mnie w tym aucie denerwuje to odpalanie w wieksze mrozy (ponizej -10) ale przyjdzie lato i bedzie super ;) a w lato jest klima, wiec tylko jezdzic i zyc nie umierac :)
~Marcel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód niczym nie zachwyca. Silnik słaby i leniwy jak koń zaprzęgowy. Pierwszy silnik padł przy 300000, drugi też już umiera. blachy co rok jest coraz mniej, a zderzaki są z takiego materiału że łamie je pęd powietrza. Każdej zimy mam awarię ABS i przynajmniej raz w roku pada turbina. Ale ma też zalety - cena zakupu i jak na tą cenę jest nawet wygodny.
~marcincross@poczta.fm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Świetne auto jak na swój wiek. Wyposażenie(Ghia) lepsze niż niejeden nowy wozik, pali niewiele jak na tak duże auto, można wygodnie podróżować. W mieście ciężko mu znaleść miejsce (Śląsk), zawracanie też może spraiwać problemy:/ i to chyba jego największa wada. Zdecydowanie mogę to auto polecić
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to bardzo wygodne, duże, funkcjonalne auto. Jak dotąd spisuje się doskonale. Mam nadzieję, że pojeżdżę nim jeszcze trochę... Radzę tylko omijać ASO, gdzie za swe usługi wystawiają niewyobrażalnie wysokie rachunki, a obsługa... bez komentarza. Ja osobiście ze swojego Mondeo jestem bardzo zadowolony.
~Bala
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Hm, jedyne plusy mondziaka - duzo przestrzeni i super w podrózy Minus - słaby silnik do tak duzej budy, przy 4 osobach i bagazu - zero mocy , + klima - tragedia , + przyczepka = zapomnij!!! Proponuje Forda Escorta z tym silnikiem bedzie super
~kazgaj@orange.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dobre autko pojemne auto (kombi) za stosunkowo niewielkie pieniądze. To już mój drugi model tego auta (też kombi TD) i jestem z niego w pełni zadowolony. Nie jest to moze demon szybkości ale do sprawnego poruszania się znakomicie się nadaje.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak dla mnie świetne autko jak doprowadzę go do stanu w jakim być powinien myślę że posłuży mi długo.Silniczek mimo 189000 nie dymi z rury pracuje równo zapala od razu jest cichy tylko denerwuje głośna turbina przy jeżdzie z niskimi prędkościami
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Najgorszy samochód jaki miałem. Głównie za sprawą turbodiesla jaki w nim pracuje, a raczej usiłuje pracować. Jeżeli chcecie mondeo to SZCZERZE odradzam diesla. UWAGA auto nie daje żadnej przyjemności z jazdy !!!
Ford Mondeo I Kombi