Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mam 185cm i nie moge na nic narzekac, mam fotel odsuniety na maxa do tyłu i za mna nikt nie marudzi ze z tyłu jest mu ciasno, auto bardzo wygodne i jest duuuuzo miejsca tak z przodu jak i z tyłu
~marew@ing.uni.wroc.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na tak duże auto, przestrzeń nie jest zbyt komfortowa za równo u kierwocy, jak i pasażerów. Przy śrenim wzroście (do 180), jest super. Później już mniej przyjemnie.
~saper83@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Moim zdaniem w tej kategori Mondeo nie ma się czego wstydzić. Mam 2,02 m. wzrostu i chyba to mówi samo za siebie. Zarówno z przodu jak i z tyłu bardzo dużo miejsca.
~adampawel58@wp,pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Pełna wygoda, swoboda. Siedzi się wygodnie. Nie czuję się skrępowany jak w moim poprzednim aucie, jakim była Skoda 120L.
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przestrzeń z przodu jest rewelacyjna, natomiast co do tyłu - to współczuję piątemu pasażerowi siedzącemu na środku.
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jest w porzadku..ale troche malo miejsca z przodu (mialem kiedys sierre i bylo lepiej)
~Marcel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
pasażerowie ok, pod warunkiem że nie ma ich więcej jak 4, kierowca mógłby mieć trochę więcej luzu.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie widziałem większego auta tej klasy z tamtych lat. W bagażniku (kombi) można przewieźć prawie wszystko:)
~krzysztof
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mam 169cm czuje się swietnie żona trochę narzekała a widoczność do przodu ale jużsie przwyczaiła
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mnustwo przestrzeni na nogi i nad głowami + potężny bagażnik! Przestrzeń wykorzystana wzorowo.
Ford Mondeo I Kombi