Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
hmmm nie wiem czy w Polsce mozna mowic o aucie ktore ma dobre zawieszenie, no chyba ze ma sie auto terenowe, bo wiadomo jakie sa polskie drogi, pomijajac dzióry auto trzyma sie drogi jak przyklejone ( opony fabryczne 195/50/15), auto szerokie bardzo dobrze sie prowadzi, nie czuc wcale zmeczenia po długiej trasie
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
pewne prowadzenie, komfort zadowalający jadąc samemu, z pasażerami znacznie lepiej (sztywny tył na pusto). Układ kierowniczy pewny, aczkolwiek ma lekkie skłonności do gubienia kierunku na wprost.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Idealny na polskie warunki - bardzo dobrze tłumi dziury. Na zakrętach dobrze się trzyma. Naprawdę zapewnia wysoki komfort. Auto wprost stworzone do długich podróży.
~Mosina
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo dobrze, prowadzi sie super, nawet moje kombi podczas przyspieszania na zakrecie (przedni naped) nie ma tendencji do zarzucania. Odczucie komfortu.
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
prowadzi się bezpiecznie i precyzyjnie. Szum zależy od rodzaju opon. Na nierównych nawierzniach trochę trzepie, ale na stole nie wiadomo, czy to 90, czy 140.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
autko fajnie się prowadzi aczkolwiek po wymianie opon coś bije w kole ale to pewnie tanie opony:/trzeba będzie reklamować
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jest rewelacyjny. Bardzo dobrze trzymie się drogi. Przy większych prędkościach bez problemu pokonuje jazdę po łuku.
~adampawel58@wp,pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Prowadzi się super. Nie lubię ostrej i nadmiernie szybkiej jazdy. To auto jest w sam raz dla mnie.
~marcincross@poczta.fm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wygodny, swietnie trzyma się drogi nawet przy większych prędkościach. Tylko ten ogromny promień skrętu!!!
~nabywca z przypadku
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto komfortowe, ale układowi jezdnemu dostaje sie od polskich dróg i to jedyna rzecz która mnie martwi.
Ford Mondeo I Kombi