Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (32) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mam klimatyzacje wiec w lato jest bajka, fakt paruja szyby po deszczu okropnie mimo wymian filtra obiegu wewnetrznego itd, ale jak ma sie klime tego problemu nie ma, właczenie na 10 sek usuwa pare z szyb, w zime rewelacja, nagrzewa sie bardzo szybko, nie mogłem jezdzic z ogrzewaiem na maxa bo było duszno, SUPER
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeżeli filtr przeciwpyłkowy jest regularnie wymieniany to z wentylacją nie ma żadnych problemów. Jak już wspominałem jeżdżę dieselkiem, który jak to dieselki grzeje badzo dobrze.
~klokbord@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ja nie jestem zadowolony jesli chodzi o ogrzewanie zimą , nawet jak sie rozgrzeje to leci letnie, ale latem klima swietnie działa przeziebiony pare razy byłem.
~marew@ing.uni.wroc.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
śrenio z tym bywa. Trudno odpoarować szyby przy dużym deszczu. Nawiew na boczne przednie jest symboliczny. Sytuację poprawia podgrzewana przednia szyba.
~nabywca z przypadku
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wentylacja - to faktycznie jest słaby punkt tego samochodu. Do poprzednich opinii dodałbym, że na wyższych zakresach pracy jest ona głośna.
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wentylacja w tym samochodzie byłaby na bardzo dobrym poziome, gdyby nie ogrzewanie dolne. Kanały wentylacyjne dolne jak i sam nadmuch jest fatalny.
~lukaszioo@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zimą ideał, nagrzewa się szybko i do kosmicznych temperatur, nie stosuję żadnych osłon na chłodnicę. Często trzeba wymieniać filtr przeciwpyłkowy.
~marcincross@poczta.fm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Włączona klima powoduje, że lepiej nie probować nikogo wyprzedzać. Podczas deszczu jadąc w 5 osó tylne szyby mocno parują
~krzysztof
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
sprawna klima bardzo wydajna 4stopnie na wyjsciu ogrzewanie super nie można zapomnieć o wymianie filtru antypyłkowego
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ma sporo przestrzeni do ogrzania więc nieco to trwa, ale biedy nie ma - zimą nie zmarźniesz, latem się oziębisz (klima).
Ford Mondeo I Kombi