Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
do tyłu jak to w kombi ,,, tzreba wziac mała poprawke, wczesniej jezdziłem astra I wiec musiałem sie troche przyzwyczic gdzie konczy sie auto ale teraz juz nie ma problemu
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
widoczność zdecydowanie pozytywna. Trochę trudno cofać na boczne lusterka, ale przy dobrej widoczności lepiej popatrzeć przez tylną szybę.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mimo wielkich gabarytów (kombi) manewrowanie jest bardzo proste. Moja żona po przesiadce z Yarisa jest zachwycona.
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Miałem kombii i nie narzekałem. Nawet sam się nieraz dziwiłem że potrafię wjechać w niektóre miejsca parkingowe :)
~saper83@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wszystko jest w porządku (przynajmniej w kombi). Przy parkowaniu trzeba pamiętać, że ten samochód ma swoją długość.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
do przodu rewelacja na boki też gorzej z patrzeniem do tyłu.w COMBI stanowczo za szerokie słupki
~Mosina
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Po prostu dobrze widac. Jedynie problem zima z zaparowanymi lub nawet zamarznietymi bocznymi szybami.
~Michal.
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Widać swój autobus, widać... czasami z przodu trochę brakuje, ale to kwestia ustawienia dobrze fotela.
~lukaszioo@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Chociaz kombi z tyłu trzeba wyczuć, teraz już nie mam żadnych problemów, dużo szyb i jest oki.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mam kombi, więc parkowanie równoległe nie należy do przyjemności - nieco ograniczona widoczność do tyłu.
Ford Mondeo I Kombi