Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~zwierzak 10
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
silniczek endura de po 120 000 km chodzi jak marzenie jak go kupiłem to oglądalem czy spaliny gdzie do bagażnika wprowadzil bo żadnego dymienia jak nie w ropniaku niestety jest głosny w porównaniu do benzyny (Silnik)
~BAR7EK
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
2 bieg niewchodził płynnie, ogólnie dosyć krótki skok drążka skrzyni bigów za co daje tutaj plusa+ (Skrzynia biegów)
3,4
~PawelRyt
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Stałe problemy z kulturą na niskich obrotach, nie da się po prostu toczyć na jedynce lub dwójce bo zaraz zaczyna szarpać. Niezależnie od paliwa i rodzaju zasilania. Przyspieszenie niezłe, jeżdżę dynamicznie, te 136PH mi przy tej masie wystarczy. Powyżej 120km/h zdecydowanie hałaśliwy. (Silnik)
~Saleen
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
"Baaardzo, baaardzo ładnie"...jak to mowil komendant Lassard z "Akademii policyjnej". Miodzio Mondzio.
~Lukasz
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony - Mondka kupilem po Fiacie Bravo z ktorym mialem mnostwo problemow i wydatkow. Od 2 lat ciesze sie autem ktore nie jest skarbonka i za niewielkie pieniadze pewnie, bezpiecznie i wygodnie przewozi cala rodzinke z pkt a do pkt b. Polecam tego Forda!
4,1
~masterb
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jestem zadowolony mimo, ze jest to 1.6 i to na gazie. Na razie nie mialem usterek, tylko wymieniam olej co 10 tys. km. Pomiedzy wymiana dolewam srednio 2 - 2.5 L na 10 tys. km. Mysle, ze jest to wynik ok.. (Silnik)
~kamey@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
dla mnie bomba. Nie wiem czy trafilem na wspanialy egzemplarz ale rewelacja Gaz zaontowany przy 220 tys km i nadal szaleje bez zastrzezen. Nie ma zadnych wybuchow, itp Zaufalem mu i sie oplacilo
3,2
~BOB
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
szczególnie ok 4000 obr/min przyśpiesza i to całkiem całkiem. Nie trzeba wachlować biegami zapas mocy przyśpiesza na kazdym biegu. Hak 1300 kg i tez sobie radzi z przyczepą. (Silnik)
4,1
~chesterpies@op.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
auto dobre dla rodziny z duzym psem... jest wygodne dobrze wygladajace i jezdzace... niestety auto bardzo szybko traci na wartosci, nie wiem co jest tego skutkiem ale jak na te ceny za ktore mozna kupic mondeo jest naprawde warte uwagi...

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,8
~Solo solo@wp.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto jest siuper doskonałym rozwiązaniem dla czteroosobowej rodziny, duże, przestronne, bagażnik kombi pozwala wykorzystać je jako taksówkę bagażową podczas przeprowadzki hihi.. i to wszystkie jego zalety.. poza wyjątkowo dynamicznymi silnikami.. jednak kosztem czegoś: Wady... Zbyt kiepskie hamulce, blokujące się bez ABS. Poważnym problemem jest kiepskie trzymanie się auta na zakrętach z powodu złego rozmieszczenia masy auta... tył fruwa w...