Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~elo mundek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
fajny samochod dla ludzi ceniacych komfort,bezpieczenstwo,niskie koszty utrzymania,przestrzen ale miejsce aby zawsze znalesc.
3,4
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Najgorszy samochód jaki miałem. Głównie za sprawą turbodiesla jaki w nim pracuje, a raczej usiłuje pracować. Jeżeli chcecie mondeo to SZCZERZE odradzam diesla. UWAGA auto nie daje żadnej przyjemności z jazdy !!!
3,4
~Darek
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Auto dość wygodne i duże ale już tutaj zalety tego samochodu się kończą. Koszty eksploatacji są bardzo duże, a naprawy przewyższają koszty zakupu. Nie polecam
3,1
~piotrekm
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford Mondeo Kombi 2.0 GHIA - Abs, klima,LPG,4xel,2air, komputer, ukl.anty poslizgowy.
~Artur Drops
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Potrzebowałem auta, które będzie maksymalnie duże w środku (mam 193cm wzrostu), i ekonomiczne. Fordzik, zwłaszcza na długich trasach świetnie spełnia oba wymogi. Przestrzeni w ch**. Bagażnik mógłby być większy, ale to tylko sedan. Kombi ma wręcz przepastny. Chyba tylko Volvo mają większe kufry. Tani, wygodny samochód.
~WuQ
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Bardzo fajny samochód. Idealnie nadaje sie dla rodziny, pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku nadaje sie na wypady poza miasto. 115KM wystarczy żeby bez problemu wyprzedzać niedzielnych kierowców. Wystarczy o samochód dbać a będzie nam służył wiernie przez długie lata :)
~saper83@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tani, duży, ekonomiczny i bezawaryjny. Serwis potwierdza trwałość auta. Czego chcieć więcej ?
~olo
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
duze, ekonomiczne auto za male pieniadze, omega pali duzo wiecej, a passaty sa dobre do 93 roku, wiec mondi ze swoim wyposazeniem jest fajna opcja
~marcincross@poczta.fm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Świetne auto jak na swój wiek. Wyposażenie(Ghia) lepsze niż niejeden nowy wozik, pali niewiele jak na tak duże auto, można wygodnie podróżować. W mieście ciężko mu znaleść miejsce (Śląsk), zawracanie też może spraiwać problemy:/ i to chyba jego największa wada. Zdecydowanie mogę to auto polecić
3,5
~WojMatt ; mstoszewski@plusnet.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto z dobrym wyposażeniem o dużym komforcie jazdy za niezbyt duże pieniądze, może tylko części trochę zbyt dużo kosztują.