Lista ocen Ford Mondeo II (117)

~Wojtek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Silnik bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ( poza spalaniem - ale o tym za chwilę). Cichy, dynamiczny i nawet mój mechanik który teraz dostał w swoje łapki już trzeciego zakupionego przeze mnie Forda na silniczek cmoka, mówiąc że jak auto za kilka lat zgnije i ulegnie biodegradacji, to silnik dalej będzie na chodzie )) (Silnik)
4,1
~boras
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Samochód z jednej strony duży, komfortowy, świetnie się prowadzi, super silniki zetec, za niewielkie pieniądze, z drugiej jednak nie taki tani w utrzymaniu i ta rdza. Ogólnie coś za coś i jestem umiarkowanie zadowolony, że odważyłem się kupić forda.
~bolo1956
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Powiem tak:...lać i jechać,samochód rodzinny,na dwoje w sam raz,można zabrać dużo bagażu,narty na dach,lub rowerki.Ponieważ oboje z żoną lubimy turystykę i urlopy pod namiotem,nasz mondek nadaje sie do tego doskonale.Wygoda kierowcy i pasażera doskonała.A, że od czasu do czasu trzeba coś naprawić drobnego,cóż wiek ma swoje prawa.
~eMCsi
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Ogólnie w porządku auto tanie w eksploatacji mało awaryjne proste w budowie, gdyby nie słaba blacha postawiłbym najwyższą ocene, jednak jak ktoś w porę zareaguje na rudą oczywiście w profesjonalny sposób to auto prawie niezniszczalne
~Kainti
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dobry i tani samochód dla rodziny lub osób potrzebujących większego bagażnika. Należy się jednak spodziewać problemów ze rdzą, niemałego spalania w silnikach benzynowych i drobnych usterek. Części zamienne są tanie i bardzo łatwo dostępne a silnik nie powinien sprawiać kłopotów.
~Rafael
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Ogólnie jetem pod wielkim wrażeniem tego auta. Kupując go nie byłem zwolennikiem FORDÓW. Po pewnym czasie przekonałem się jednak, że jest to pożądny, solidnie wykonany samochód. Na podstawie tego auta musiałem zmienić mój pogląd na FORDY, które do tej pory uważałem za samochody nie godne uwagi. POLECAM
~janek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za tą cene to jest to auto DOSKONALE!!! Kupiłem je w Holandii w komisie przy przebiegu 130.000km jakieś 6lat temu nastepnie sam dobiłem do 363.000km do teraz bez większych przygód (wymienine zostały regulator napięcia , sprzężyny i amortyzatory po 320.000km )Jeżdziłem różnymi autami ale tak bezawaryjnym to pierwszy raz ,nie wiem czy to dobry egzeplarz czy ten model jest doskonały. Co mnie denerwuje w Mondeo to: -pękające na potęge...
~jjp
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
mam to auto już pół roku i w zasadzie nic z nim nie robiłem. na samym początku amortyzatory + łączniki. nic ponadto.
~mstorun
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
ma swoje wady, ale żadnych poważnych usterek, świetne niedrogie auto rodzinne, ogromny bagażnik
~ziareks93
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mondziak daje radę jak na swoje lata. Co prawda przebieg prawie 400 tyś i trzeba już coraz więcej dokładać no ale jestem mega zadowolony. Jest to moje pierwsze auto - kupiłem go do nauki jazdy. Obecnie rozglądam się za wersją MK3 z rocznika 20056 również w benzynie i sam chce zagazować. Mondeo zapewnia wysoki komfort podróżujących z uwagi na miejsce - ogrom! Polecam każdemu model Mondeo - lejesz i jedziesz.