Lista ocen Ford Mondeo II (117)

~zdziś
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Auto niedoceniane. Rewelacyjnie wygodne, bezpieczne (2tony maksymalnej masy własnej!!) ze świetnym bezobsługowym silnikiem, duże, szybkie, zrywne. Świetne dla rodziny i do pracy.
~Q
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Elastyczny. Pracuje głośno dopiero powyżej 4000. Dynamika przeciętna, szczególnie na pierwszych biegach. ( Ale-Przewaga nad 1,8 TD) (Silnik)
4,1
~Lukaasz
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Auto duże, w miarę ciche i komfortowe za nie duże pieniądze. Częśći raczej nie drogie, a w 12 letnim aucie co raz częściej coś jest do wymiany. Generalnie gdybym miał kupować jeszcze raz to kupiłbym, ale nie z silnikiem 1.8 - czasami jest za słaby.
~JAROSŁAW@STASpoczta.fm
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mimo 12lat auto prezentuje się naprawde dobrze, bardzo podobają mi się lampy w tym aucie. Mondeo jest nie drogie a ma do zaoferowania dosyć dużo niektóre modele są bardzo dobrze wyposażone nie tak jak niemieckie auta które mają biedę w środku np. brak obrotomierza tylko zegarek. Polecam to auto o ile będzie w dobrym stanie. Mój ford już byl molowany w koło a i tak po wypastowaniu wygląda ładnie. pasta tempo czini cuda jak to mówią:0)
~fil22
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wygodne auto dla rodziny do szybkiego raczej wygodnego przemieszczania sie, po montażu LPG koszta nie powalaja na kolana.Ma pewne mankamenty do których trzeba sie przyzwyczaic albo wybrac inny samochód.
~Pablo_Rybnik
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
bardzo dobre auto, ma swoj styl, fabryczny bad look kazdy rozpoznaje ;) Duze wygodne i komfortowe, nie jest drogi w utrzymaniu, tanie czesci zamienne ale i tak nic sie tu nie psuje (jak narazie cale szczescie). Tanie w zakupie a przewaznie kazde ma full wypas typu klima, elektryczne lusterka, szyby, sziber itp. Jak najbardziej polecam bo za ta kase nie kupisz innego tak dobrze wyposazonego i bezawaryjnego auta.
~Luka
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Doskonale auto dla rodziny za niewielkie pieniadze. Do tego bezawaryjne. Nie jest to typ auta w ktorym czlowiek sie moze zakochac, ale w sumie wozi nas komfortowo z pkt a do punktu b i nie musimy sie bac czy dojedziemy. Wielki bagaznik, przyjemne wnetrze z bogatym wyposazeniem i swietna jakosc montazu - do dzis nic nie skrzypi. Ford nas zaskoczyl jakoscia i bzawaryjnoscia.
3,4
~zdegustowany
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
nie polecam, zbyt drogie częsci, mimo ze zrobilem w ciagu jednego roku prawie 40 tys to spodziewalem sie czegos lepszego. sprzedalem i kupilem honde civic 2000r.hatchback narazie duuuzo lepiej, ale roznica w ilosci miejsca zauwazalna :(
~daktahu
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jak na wagę auta i moc silnika, doskonale. Aczkolwiek przydałoby się trochę więcej mocy. Jednak, był to celowy wybór i się sprawdza. (Silnik)
~Ozzon
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Przestronne auto, które się rewelacyjnie prowadzi. 115 KM nie daje zbyt wiele radości podczas przyspieszania. Rewelacyjne do długich dystansów.