Lista ocen Ford Mondeo II (117)

~fil22
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Idealnie ciągnie od 1800 obrotów do końca skali obrotomierza bez wzgledu na obciążenie. (Silnik)
~Andrzej
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wilk w owczej skórze.Powoli dostojnie i komfortowo ale jak trzeba to potrafi być szybki -bardzo. (Silnik)
~Marcin
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Rakieta to nie jest ale co oczekiwać po silniku 1.8 i 115 KM przy takiej masie. Teraz gdybym kupował po raz drugi napewno szukałbym 2,0. Chociaż zakup ten był czystym przypadkiem. Narazie nie żałuje. (Silnik)
~van-reiv
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Ogólnie samochód solidny i wygodny. Po założeniu sekwencji samochód nic a nic nie stracił na dynamice. 10 letnie w chwili zakupu i pomimo sporego przebiegu przy zakupie auto w środku nadal utrzymane w super stanie - odporne na zniszczenia. Ogromna przestrzeń bagażnika pozwala na zabranie pełnego kompletu osób wraz z bagażem gdzie kolwiek się jedzie (kilka kursów na trasie Polska - Holandia). Silnik wytrzymały, choć ciut przy mały do kombiaka,...
3,8
~Kuba_Lodz
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Motor za słaby do tego auta, a do tego LPG. No ale bez gazu to sporo by paliło. (Silnik)
~dominic decocco
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Posiadam ten samochód ponad dwa lata , a jeżdźiłem prawie każdą wiekszą europejską marką(VW golf4, audi80, daewo espero:),renault kangu itd) i co dziwne choć nie jest to nadzwyczajne auto to jest najmnej awaryjne! Każdy wydatek jest przewidywalny, przez ostatnie 50 tyś wymienilem tylko mat. eksploatacyjne i jedyne co mnie zezłościła pojawiajaca się gdzie nie gdzie rdza, ale przy cenie jaką zapłaciłem za niego to i tak niewielka niedogodność....
3,7
~Robert
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Nedza pod gorki trzeba redukowac,niski moment,co oni zrobili ze wzorcowym silnikiem 2.0 DOHC 8V nie ma co sie rownac stara sierra zamiata kazde mondeo.To nie jest juz ford.Sierra 2.0 to byla fajna zrywna fura,mondeo jest powolne nawet 2.0. (Silnik)
~kazo
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Piękne długie pociągnięcia (przy 90 km/h trójka i wyprzedzanie), zimna ciężko pracuje. (Skrzynia biegów)
~talley
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Robię dużo km (40-50 tyś) po złych drogach. może mam szczęście ale jestem zadowolony. najważniejsze-rano nie martwię się co mi dziś odwinie-wsiadam odpalam i jadę komfortowo. poprzednio miałem sierrę i też raczej o.k.
3,7
~zzibby@op.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
miłe wrażenie z jazdy , auto prowadzi sie nie źle, ale do ideału mu sporo brakuje , miałem sporo innych aut które sprawiły na mnie lepsze wrażenie , niestety forda już drugi raz nie kupię