Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (121) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LG
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Poszło: dwumasa łożysko sprzęgła (wymieniane razem z wysprzęgnikiem) tylne łożyska oba.. (łożysko z piastą i czujnikiem ABS-u więc drogie) ciągłe drżenie o wtryski (chociaż moje chyba były naprawdę ok)
~Marek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Dużo osób narzeka na wtryski ale tankując tylko dobre paliwo na porządnych stacjach naprawdę można na nich dużo przejechać. Dwumasa również nie stanowi problemu jeżeli nie będziemy nim mocno zrywać.
~tgospo
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Fatalne wtryskiwacze. Złodziejskie ceny w serwisie. Bandyckie ceny części i polityka eliminowania wtórnego rynku powoduje że należy raczej zastanowić się nad zakupem Forda. Osobiście drugi raz nie kupię.
~p.wasak@kursor.edu.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
jeden wtrysk, dwie końcówki drążka kier., koło dwumasowe (koszt razem ze sprzęgłem 2300PLN) po 116 tys.km trochę za wcześnie ale przejechałem się z przyczepą campingową na Węgry i chyba mu zaszkodziło
~whisstler
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Typowo eskploatacyjne: - lożyska - sprzęgło + dwumasa Typowo usterkowe: Pompa wody/wspomagania. Pęknięta rura dolotowa turbiny. Koszt nowej około 300zł, używane za około 100zl.
~Tylko nie TDCI 2.0 :)
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Standard: wtryskiwacze, pompa, turbo, dwumasa, czyli podstawowy pakiet za 8 000PLN jaki trzeba zrobić w aucie które ma przebieg powyżej 200 000 km, te Diesle są fajne jak są nowe :)
~JK
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Do 120 tys.km - bez żadnej awarii. Potem awaria alternatora (3 tys. zł w ASO) i awaria wentylatora chłodnicy (1,8 tys. zł w ASO). Boję się, że poważne awarie dopiero się zaczynają.
~marios
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
czujnik walka rozrzadu 170tkm paski rolki napinacze sterownik turbo 201tkm - było drogo ale smiga czujnik abs220 tkm czym więcej km bym więcej do roboty
~hazok
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód wygodny i bardzo dobrze by sie nim jeździło gdyby nie to, że od miesiąca stoi u mechanika - silnik to jakas porażka - wtryski, pompa, czujniki etc.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
7,4
~baldrick6@onet.eu
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Tylko jedna,zaraz po zakupie wymiana wtrysków,ale byłem na to przygotowany,znałem juz opinię o nich.Poza tym do tej pory zupełnie nic sie nie dzieje
Ford Mondeo III Kombi