Lista ocen Ford Mondeo III (789) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 748 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~griu
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Lubie szybsza jazdę-mondziak kładzie sie na asfalcie i leci -jeszcze mnie nie zarzuciło na łuku. Natomiast autko wykonuje dzikie ruchy przy nagłej redukcji przy wyprzedzaniu-trzeba sie nauczyć wyprzedzać na 4 biegu.
~Roman; rocznie ok 25000km, codzienna jazda od wielu lat - nie nie mój pierwszy samochód
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wszystko dobrze. Nie narzekam - podobno w testach to jeden z mocniejszych punktów "Mondeusza"; wcześniej jeździłem Hondą Civic ´99 - pod tym względem wcale nie gorsza, więc bez specjalnych zachwytów - po prostu OK.
~dm
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Tutaj nie ma zarzutów. Zawieszenie i układ kierowniczy są idealne w moim odczuciu, chociaż przy 170kkm wymieniałem tylne amortyzatory, a przy 152 kkm łożyska z tyłu (ale to materiały eksploatacyjne)
~zimoch
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Od długiego czasu zmagałem się ze złym ustawieniem geometrii w samochodzie , ale w sumie to nie wina auta ale poprzedniego właściciela/i Zawieszenie jest idealnym kompromisem pomiędzy sportem a komfortem.
~Skuti
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód prowadzi się jak po sznurku. Bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Denerwuje jedynie brak możliwości wyłączenia esp które już dwa razy w zimie zadziałało nie tak jak bym tego chciał.
~Adrian
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Drobne nie uciążliwe stuki przy jeździe po wertepach, po za ty bardzo dobre właściwości jezdne, zawieszenie dużo wybacza wielowahaczowe z tyłu, dobrze się prowadzi dobrze się czuje auto.
~baster_76
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Rewelka. Ten samochód po porstu płynie i trzyma się drogi jak na torach. Auto jeździło wcześniej po autostradach, po przyjeździe do Polski już coś tam słychać w przednim zawieszeniu, ale to nie problem.
~mdnm
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie jest to mistrz w trzymaniu się drogi, choć nigdy nie wypadłem to nie czuje się pewnie. Poza tym układ hamulcowy niestety tragiczny, abs zbyt wyczulony przez to wiele stresujących sytuacji zimą.
~Prezident
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nie trzeba tutaj wiele pisać - opinia, że prowadzi się jak mniejszy samochód jest jak najbardziej prawdziwa - niby wielkie, niby kombi a fajnie można sobie nim \"poszaleć\" (daje wiele frajdy w prowadzeniu).
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III
7,2
10,4
12,6
~Wyspy Owcze
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Puki nowy seryjny, nieruszany przez Mechaników jest zajebisty. Czesto ingerencja przez niefachowych mechaników i jest masakra.W moim nikt juz nie chce ustawiac zbiezności i innych anomalii :)