Lista ocen Ford Mondeo IV (332) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~morek
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
wersja tytanium, a taką posiadam 1 rok całkiem nieżle, po 2 latach mam zastrzeżenia, kiedyś przy 130 rozmawiałem normalnie teraz muszę głośno muwić, auto nie brało udziału w kolizji
~JK
Hatchback 2.0 Duratec Flexifuel 145KM 107kW
Zawsze moż być lepiej. Kiedyś jeździłem Toyotą Avalon, w której było ciszej. Nie widzę jednak powodów do narzekań. W końcu to jedynie przeciętniak z klasy średniej.
~robertcichowlas@gmail.com
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Wnętrze bardzo dobrze wyciszone. Czasami, przy przyspieszaniu słychać \"warczenie\" diesla, ale jest to zupełnie kwestia przyzwyczajenia (wcześniej jeździłem \"benzyniakiem\").
~seigell@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Przy tym silniku zaskakujaco dobre.Przy przyspieszaniu milutki dla kazdego kierowcy delikatny pomruk.Radia slucham na minimalnym nastawieniu ,silnik nie zaglusza.
~Wiktor
Hatchback 1.6 Duratec 120KM 88kW
Wyciszenie jak i skrzynia biegów idą w parze jeśli chodzi o ocenę, za sprawą wysokich obrotów i słabego wyciszenia ściany grodziowej silnika.
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jest ok do pewnej prędkości. Na autostradzie przestaje już być tak przyjemnie. Nie wiem czy to wina opon czy samochodu, choć opony mam marki premium.
~W.Bieniek
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Przy umiarkowanej prędkości jest cicha jak kto lubi na maxa to niestety słuchać muzyki jest mizerne ale pokrętło można pokręcić na maxa to będzie gitara.
~MrWhite
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Wyciszenie mogłoby być ciut lepsze. Przy prędkościach autostradowych trochę dokucza szum dochodzący z tyłu auta(słabo wyciszone tylne nadkola).
~truno
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
W czasie eksploatacji myślałem że jest cicho ale jak przesiadłem się do nowego KIA Sportage, z silnikiem benzynowym to zmieniłem zdanie
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV
7,4
9,4
10,5
~Adrian
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Już od samego początku kiedy kupiłem samochód pojawiały się stuki, trzeszczenia plastików wewnątrz pojazdu. Teraz te trzeszczenia zagłuszają nawet radio....