Lista ocen Ford Mondeo IV (332) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Wyciszenie jest bardzo przeciętne powinno być lepsze, ale problem rozwiązują dodatkowe uszczelki drzwi oraz dodatkowe wyciszenie wnętrza.
~VoyteKKS
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przy dozwolonych prędkościach w środku jest cicho, można szeptać. Powyżej 170km/h robi się lekki hałas, ale jak wiadomo w Polsce nie można tak szybko jeździć!
~robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
to jedno z najmocniejszych punktów-jest naprawdę cichy .Można śmiało przejechać 1200km bez nadmiernego wysiłku. Cisza w tym wózku to prawdziwy komfort.
~siara
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
wiadomo po przesiadce z PB po wielu latach uzytkowania PB trzeba sie przyzwyczaic ale jestem bardzo milo zaskoczony na + :) Silnik pieknie mruczy.
~robsonik67
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
rewelacja! cichy po prostu-do 200km/h a przy polskiej autostradowej nie ma nic lepszego w tej klasie.jeździłem VWPassatem i byłem zaskoczony na minus...
~krugoo
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Powyżej 140 km/h zaczyna być słychać lusterka ale nie jest to uciążliwy hałas. Wyciszenie na poziomie Passata, dużo lepsze niż np. w Maździe 6.
~Piter
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Wyciszenie mondeo jest samo w sobie doskonałe,nawet przy większych prędkosciach,chałas dochodzący z zewnątrz jest na przyzwoitym poziomie.
~MondeoDriver180kkm
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Jest OK. Auto nie jest uciążliwe. Passat jest cichszy jednak. Mi głośność Mondeo nie przeszkadzała mimo ze spędzam w nim czasami 8-10godz dziennie.
~mikra_
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Nie jest źle, ale chyba mogłoby być lepiej. Ale to tez wina klekota pod maską. Natomiast przy dużych prędkościach nadspodziewanie cicho.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV
7,4
9,4
10,5
~WIENCZYSŁAW NIESZCZEGÓLNY
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto bardzo ciche.Jak stoisz przy nim to 5 cylindrów prawie niesłyszalne.Czasami nie wiem w ogóle czy jest włączony silnik.Troszke go słychac przy 180km/h.