Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2015 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej B
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Dam 5 z dużym minusem. Duże szyby. widoczność do przodu i do tyłu bardziej niż przyzwoita. Duże słupki przednie potrafią jednak utrudnić widoczność przy skręcie / przejściu dla pieszych i nic nie pomogą dodatkowe szybki (pic na wodę - niewiele dają) wielkie szyby w tylnych drzwiach są rewelacyjne dla dzieci (one mają najlepszą widoczność)
~Jarek sz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
NO I TU JEST PIERWSZE KUKU W TYM SAMOCHODZIE. BOCZNE PRZEDNIE SŁUPKI DLA OSÓB WYSOKICH SĄ PRZESZKODĄ DOSYĆ SPORĄ. PRZY SKRĘTACH NA SKRZYŻOWANIACH TRZEBA SIĘ POGIMNASTYKOWAĆ. ALE REWELACJĄ JEST PRZEDNIA SZYBA PODGRZEWANA W ZIMIE TO SKARB.
~Generalnie Zasowolony
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Prawie bardzo dobrze. Słupki przednie zasłaniają pole widzenia pod pewnymi kątami - trochę to jednak przeszkadza. Poza tym - panorama w każdą stronę. Do tyłu - gorzej, ale czujniki parkowania pomagają. Kamerka - w zasadzie niepotrzebna.
~Arain
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Nie wiem co tu napisać - odczucia subiektywne - polecam zasiąść w modelu testowym i samemu ocenić, jak dla mnie naprawdę wystarczająca.
~vidmar
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
do tyłu przy cofaniu tra się zdać na czujniki - nic nie widać, z przodu i na boki rewelka. Większość innych kierowców jest o wysokość tułowia niżej
~W
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Bez zastrzeżeń - jest dobrze.
Ford S-Max I Van Facelifting