Lista ocen FSO Polonez (883) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1006 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Themark
Caro 1.6 76KM 56kW
Tu musę przyznać że jest OK 87 tyś i jak wyżej wymiana końcówek, sworzni i paru drobiazgów co na naszych drogach to wynik rewelacyjny. W kabinie - jak się uważa to nic nie odpada :-)
~artem21@o2.pl
Caro 1.6 76KM 56kW
jak na12-letni samochód z takim przebiegiem to działa całkiem dobrze, jeśli będzie serwisowany to wielu kłopotów można uniknąć, drobne ustwerki nie zdarzają sięzbyt często
~kro
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Cieknie mi chłodnica:( Ale na kranowie też można jeździc;] A z drobiazgów..hmm...ręczny mam słaby, sterowanie wycieraczkami (w trybie przerywanym) padło, ale się naprawilo..hahaha...
~Krzysiek
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
drobiazgi to stuki dochodzace z okolic tylu (polka, zawiasy drzwi itp) skrzypienie fotela, dysza spryskiwacza przedniej szyby, regulator napiecia ladowania akumulatora
~ de_Bolo
Hatchback 1.6 87KM 64kW
W przypadku mojego poldka głównie części eksploatacyjne.. no akumulator mam 40Ah no i ma 5 lat więc przy - 26*C na gazie ...e.e ! no i do pracy ciołem z buta ;))
~piotreks12@op.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
po 50 tyś.dziurawy wlew paliwa, wymiana tłumika po 30 i 50 tyś 3x wymiany silniczków w przednich szybach ,warcząca linka obrotomierza, niesprawny mechanizm regulacji świateł.
~nick
Caro 1.5 75KM 55kW
fajans ciągle hamulce jak nie serwo to cieknąca zimą pompa uszczelki skórzane!!!!!, przy obciążeni 5 osób przy ostrej jeździe na trasie palą się klocki i tarcze też:((
~leśnik
Caro 1.4 103KM 76kW
Zależy od egzemplaża, u mnie było nieźle, poza klockami hamulcowymi, które czasami trzeba było wymieniać poniżej 10000km i na dodatek czesto psuł się wskaźnik ich zużycia.
~inqgnito
Caro 1.4 103KM 76kW
pompa paliwa- 2 razy, tarcze i klocki- wręcz nałogowo, nie działający ręczny to standard, połowa żarówek nie działa, central popul sie po miesiącu, sonda lambda.. lista jest dłuuga

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Caro 1.4 103KM 76kW
W ciągu 3 lat przejechałem 100 tys. km. Ułamał się ogranicznik drzwi. W serwisie sami zauważyli i wymienili z własnej inicjatywy. Koszt 11 zł. To była jedyna "awaria".