Lista ocen FSO Polonez (883) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1006 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
Polonez nie należy do grupy samochodów niezawodnych. drobiazgi tj. ogrzewanie lub tylna wycieraczka dośc często padały w moim egzemplarzu, lecz można to było stosunkowo łatwo i szybko naprawić.
~Miazg
Atu 1.6 GL 87KM 64kW
Potrafi zwariowac elektryka, kiedy zamoknie, czasem przycisk dmuchawy, czasem cos nie styka. Jesli bywaja problemy, to z elektryka, ktora panicznie boi sie w tym samochodzie odrobiny wilgoci.
~malusz1
Caro 1.6 76KM 56kW
Jak się pamięta o częstej wymianie zielonego kabelku do aparatu zapłonowego to można jezdzić i jeżdzić. W ciągu 4 lat jak go mam to tylko 2 razy mnie zawiół (właśnie przez ten kabelek)
~Polish
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Jeśli chodzi o drobiazgi... hmm... nielicząć poważnych awarii... to tak: za ten samochód dałem 21000 doliczając drobiazgi wydałęm na niego (do tej pory) ok. 23000 wliczając benzynę ok. 50000... no coments
~pkmgr@tlen.pl
Caro 1.6 76KM 56kW
potrafił mnie zawieść na początku, ale teraz już wiele elementów zostało wymienionych... części ogolnie tanie! nowym nabywcom poldków radzę powymieniać wszystkie linki - sprzęgla i gazu.
~MarcinRJ
Caro 1.5 75KM 55kW
Przez 2 lata wymienilem tylko pompke wodny,paliwa (z wasnej glupoty zapchalem bo jedzilem prawie na pustym baku),Rurki od chlodzenia popekaly w zime od starosci i borygo wylao sie w zime na asfalt
~Piotrek
Caro 1.6 76KM 56kW
Zrobiłem tym samochodem 30 tyś w rok i wykazał sie niezawodnościa, raz musiałem korzystac z pomocy fachowca, poatym prawie każdy drobiazg jest w stanie wykonac kazdy tko ma choc małe pojęcie o mechanice
~Michał
Caro 1.6 76KM 56kW
Kupił go ojciec rok temu w maju i od tej pory wymienił akumulator, olej, wszystkie filtry, zepsuła się stacyjka (nie łączyła), rozrusznik i silniczek do wycieraczek. Ogólnie nie jest źle
~maciek_29
Caro 1.5 75KM 55kW
gdy sie kupi już używany egzemplarz trochę trzeba podłubać aby usunąć skutki lenistwa poprzedniego włąściciela - poza tym dbać w porę o usterki a nie jeżdzić w stylu " może mu przejdzie "
~Pitt
Caro 1.4 103KM 76kW
przy aucie z tego roku caly czas trzeba cos robic, ja kupilem zaniedbanego wiec sporo sie nad nim naglowilem,od zamkow,przez pekniete przewody chlodnicy,skonczywszy na wymienie oswietlenie - sporo tego bylo