Lista ocen FSO Polonez (1889)

~sebam10@poczta.oner.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
Uważam żę jak się o niego dba to się nim długo pojeździ ja nim zrobiłem 40 tys., byłem międzyczasie nad morzem i objechałem nim w obie strony bezproblemowo(1500 km) i nie mam zamiaru narazie zmieniać auta gdyż za te pieniądze nic lepszego nie kupie chyba że jakiś zachodni kilkunastoletni samochód z niewiadomo jakim przebiegiem i nie wiadomo po jakim wypadku
3,6
~samum77@poczta.onet.pl
Caro 1.6 76KM 56kW
polonez w moich oczach to samochód bardzo symatyczny jesli poświęci mu się odrobinkę uwagi (prawdziwy samochód z duszą!!!) największa wada to rdza!!! jesli nie panuje się nad nią szybko zamieni auto w ruinę, silnik jest mało ekonomiczny i powolny ale ceny części i napraw są śmieszniew niskie
2,9
~Paweł "RSVR500"
Caro 1.5 75KM 55kW
Trója i to tylko po znajomości! Plusy: ceny części, napraw; łatwo dostępny. Minusy: muł, dużo pali, słaba trwałość i kiepska blacharka
2,3
~inqgnito
Caro 1.4 103KM 76kW
Nie polecam nikomu poloneza w żadnym wydaniu, ŚMIECH na sali i porazka, utopiłem w tym aucie majątek a i tak nie jeździło...
3,5
~c2h5oh
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Ogolnie barczo dobre auto dla niezbyt bogatych ludzi (rodzin), duzy bagarznik, niska cena intalacji gazowych, tanie czesci. Czego chciec wiecej???
~malusz1
Caro 1.6 76KM 56kW
Ja jestem zadowolony ,nie chce i nie mam zamiaru się z tym autem rozstawać. Prosty i tani w naprawach.
3,5
~Majkel
Caro 1.6 76KM 56kW
Jeżeli ktoś szuka taniego, przestronnego auta to Poloneza mogę polecic. Awaryjność nie jest mała, ale jak wcześniej napisano części są w miarę tanie. Jeżeli chodzi o zużycie paliwa, to polecam gaz, choć sam go nie założyłem. Jeżeli ktoś sądzi, że tym samochodem nie da się szybko i bezpiecznie jeździć to jest w błędzie (oczywiście w miarę rozsądnie).
3,4
~lubryka@wp.pl
Caro 1.9 D 69KM 51kW
jesli sie zastanawiuasz miedzy polonezem LPG, a dieslem, to polecam diesla. sprzedalem dieselka i kupilem LPG. wnosk ---> zaluje, diesel jest SZYBSZY, szedlem nim 160km/h, a benzyniakiem/LPG max 140
~Kiciek
Caro 1.5 75KM 55kW
Samochódu tego nie posiadam od 3 lat...i dobrze. Drugi raz Poldka sprzed modelu plus nigdy bym nie kupił.
~bodziot
Hatchback 1.6 87KM 64kW
"autko jest pakowne prowadzi się dobrze nawet w wersji bez wspomagania. Od użytkownika wymaga jednak pewnej ręki (tylny naped i sztywna oś) oraz umiejetnoosci wykonania drobnych napraw i czynności obsługowych niestety model 1800 LE jest konsrtukcja z lat 70 i jego obsługa jest troche bardziej skąplikowana niż tylko lanie paliwa i wymniana rozrzadu i oleju co 10 czy 15 tyś km i klocków ham co 80 tyś. W mojej opini jest to autko dla człowieka...