Lista ocen Honda Concerto (194)

~zbyszko
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Autko bezawaryjne zapewniające nie tylko dotarcie z punktu A do B dające wiele przyjemności z jazdy. Wystarczająco obszerne zby zapakować rodzinkę.
~luckykid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
kupiłem za 3,5 tyś zł przy przebiegu 151 tyś - 14 letnie auto (napewno był cofnięty licznik), nic jeszcze nie dołożyłem, zrobiłem 50 tyś km, tylko zmieniam olej
~adam
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Silnik pracuje równo pieknie sie wkręca i lubi wysokie obroty . (Silnik)
~luk@echostar.pl
Sedan 1.6 i 16V 122KM 90kW
nie mialem z nia nigdy problemow pomimo ostrej jazdy (Skrzynia biegów)
3,6
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Kupił bym jeszcze raz i jak zmienię to na nowszy ale będzie to Honda.
~Chajcek Wawa
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Wygodna przestrzen kierowcy i pasarzerów , doskonaly dostep do urzadzen(elektr.szyby itp) idealnie dzialajace wspomaganie , super ciche i komfortowe zawieszenie.WADA głośny uklad wydechowy
~tomek jj
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze , bardzo przyjemnie się jeździ , dłuższe jazdy nie są męczące.Auto w sumie "luksusowe".Bałem się kupować ale teraz jestem bardzo zadowolony.
~pedro
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
jak na 90 KM po 140000km całkiem niezła kultura pracy biorac pod uwage ze wskazowka obrotomierza konczyła prace na 7 tys (Silnik)
3,6
~Rycho
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo drogie części zamienne i akcesoria. Uwaga na tylne lampy. Trudno je dostać przy ewentualnej stłuczce.
Dziennik kosztów dla Honda Concerto
10,1
~mathard@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto nie sprawia problemów pod warunkiem, że jest serwisowane ( niekoniecznie w salonie). Wymiana oleju w zwykłych stacjach kosztuje do 15 zł. Za takie pieniądze nie warto się męczyć, ponieważ filtr oleju jest wyjątkowo trudno dostępny. Jedyna awaria jaka dotyczyła tego auta do przebicia prądu w kopułce zapłonu. Mikropęknięcie w obudowie a zarazem zużyty palec zapłonu spowodował, że samochód odmówił posłuszeństwa. Wymiana kopułki i...