Lista ocen Honda Concerto (194)

~Ballon
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Concerto 1,6 16V SOHC bardzo dobre auto silnik, wyglad , zawiesznie noi ta niezawodność coś nie samowitego. auto 14 lat a prez 3 lata nic kompletnie nic sie nie pospsuło.
~kfiecien
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Moje pierwsze auto, niezawodne, bardzo tanie w eksploatacji, przez 5 lat zrobiłem 150000km na gazie i nigdy nic się nie zepsuło, raz wymieniłem uszczelkę w misce olejowej i raz parę gumek w zawieszeniu ale w sumie nic nie stukało mimo że były sparciałe, raz ją przetarłem lekko z boku i nawet tam nie gniła jak np. słynne civici. Niestety kilka lat temu żona rozbiła i tak się skończyła przygoda z Hondą.
~LASICZKA
DOSKONALE MI SIE NIA JEZDZILO BRAK ZMECZENIA ZA KOLKIEM NIE TAK JAK W OPLU
~Piotr Jankowski
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Szkoda, że jeszcze ich nie produkują, bo z pewnością kupił bym sobie nową Hondę Concerto.
~Danuta Markowska
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Podsumowując wszystkie elementy to ocena może być tylko bardzo dobra. Mam nadzieję żę nastepne modele są równie udane, bo oczywiście mam zamiar kupić znów Hondę
~valdi@go2.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Czasem myśl żeby go sprzedać ale jest tak przyjemny i niezawodny że mi poprostu szkoda. Parkuję w centrum Warszawy od 6 lat i nigdy nie miałem nawet włamania. tak szczęśliwego samochodu jeszcze nie miałem
~firebird@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta - dynamiczne, oszczędne, bardzo dobrze wykończone wnętrze - drewno, welury, doskonałe materiay. Świetne zachowanie na drodze.
~wafel
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
świetny kompromis niędzy autem rodzinnym i sportowym. wygodny, funkcjonlny a zarazem dynamiczny i sztywny.
~sliwki4pl@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Mam to auto już wiele lat,po 230 000km oleju nie dolewam między zmianami, za te pieniądze zrobiłem bardzo dobry interes. Jestem pewien, że dziś za ten standart, jakość i osiągi musiałbym zapłacić o wiele więcej. Ewentualne części można podobno kupić bez problemu za niewielkie pieniądze.
~crazygoth
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Dobry samochód, bardzo mily w prowadzeniu, polecam raczej dobre klocki hamulcowe :D . Mój model jest dosyć szczególny - mam wersje SEDAN :) który jest ladniejszy niz hatch moim zdaniem