Lista ocen Honda Concerto (194)

2,5
~Waldemarro
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Slabe auto czesci drogie i trudno dostac czeste usterki.
~Twardak S.
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
zerwanie ośki napędowej koła prawego , spory wydatek dostepne tylko w orginale lub szroty --- Możliwość wytoczenia nowej na podobieństwo starej ,z lekka poprawka na stop i średnicę samej ośki koszt około 185 zł i wszystko działa niezawodnie w dalszym ciagu (Układ jezdny)
~cozapech@wp.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Za tą cenę nie można chyba kupić lepszego auta. Ja za model z ´02 roku zapłaciłem w zeszłym roku 7.5 tys. PLN. Cały czas jeżdżę i jestem jak najbardziej zadowolony. Zero jakiejkolwiek korozji i silnik, który wkręca się tak, że gdy inni wrzucają wyższy bieg, on dopiero zaczyna żyć:)
~Artur
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
1.5 Bardzo udana konstrukcja jeżeli chodzi o silnik, stosowany m.in. w civicach 4 i 5 generacji , elastyczny (bardzo dlugi układ dolotowy), mimo 200 tys km żwawy wciąż, na benzynie naprawde całkiem dynamiczny choć chciałbym dohc :) Ekonomiczny, 8,5 l gazu na 100 km . (Silnik)
~nawrot_michal@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Biegi wchodzą ok, poza wstecznym oczywiście. Myślałem, że coś mi "poleciało", ale jak widzę, ten problem dotyczy ogółu. (Skrzynia biegów)
~Rafał
Sedan 1.6 i 16V 122KM 90kW
silnik pracuje bardzo równo, ma dużą moc i \"słucha\" się przy deptaniu gazu:) nie bierze nic oleju, nie psuje się wszystko super! (Silnik)
4,1
~BRONX
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Chyba jeden z najlepszych silników tamtych lat. Po upływie lat i po przejechanych kilometrach traci troche na swej wartości jednakże nadal jest to silnik HONDA =) (Silnik)
~zgrmichu
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
nie ma może za wiele schowków ale wszystko jest pod ręką i bez problemów dostępne i ładnie dyskretnie zaprojektowane (Ergonomia)
~honda 93
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
duza moc jak na tak mala mase do tego japonska technologia silnika nic dodac nic ujac (Silnik)
~pocztamarcinka@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
autko świetne, da się lubić za osiągi i trzymanie na drodze, jednak na stacji benzynowej jest bezlitosne