Lista ocen Honda CR-V II (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~irekpod
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Ogólnie świetny samochodzik. Niestety zakup używanej sztuki to duże prawdopodobieństwo, że trafimy na finansową dziurę bez dna. Samochód bardzo pojemny, wygodny nawet w dłuższe trasy.
~woleksy
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Toporna, paliwożerna ale całkowicie bezawaryjna. Hondzią zrbiłem ponad 125 000 km bez żadnej usterki. Dosyć często wymieniałem żarówki i tyle. Serwis w ASO gdzie nikt mnie nie naciągnął.
~Grzegorz B
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód jest dobry, odporny na wszystko oprócz głupoty mechaników. Na szczęście moje Hondy były pod opieka świetnych majstrów i to jedyna rzecz jakiej mogę żałować rozstając się z ta fajną marką.
~Adam
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Dobre auto rodzinne. Ja kupiłem na budowe domu żeby dojeżdżać polną drogą. Ale na wyjazdy rodzinne też się przydaje. Na mazurach auto śmiga jak ryba w wodzie :). Dużo lasów i nieutwardzonych dróg.
~npiotrek@gmail.com
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Ogólnie rewelacja. Końcową ocenę psuje głownie zawieszenie. To naprawdę duża wada tego pojazdu. z drobiazgów to system audio. Kto wpadł na pomysł żeby w aucie za ponad stówę wsadzać radio z malucha.
~Maciej
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Polecam ten samochód zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Ogromny bagaznik z mozliwością regulowania jego pojemności (przesuwane tylne fotele, zdejmowana roleta) jest bezkonkurencyjny w porównaniu do wszelkich kombi.
~Mirek B.
SUV 2.4 i 16V LX 162KM 119kW
Samochod jest swietny. Co prawda, charakterystyczne ,twardsze zawieszenie jak u wiekszosci sam. HONDA czasami jest halasliwe (wyboje,jazda w terenie ) ale poza tym samochod jest bardzo elastyczny.
~Łukasz
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Auto godne polecenia, bardzo ładne. Nie starzeje się. Wciąż może się podobać. Jest wygodne. Dość drogie w utrzymaniu jeśli chodzi o spalanie i ewentualne naprawy.
~Irydius
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód wart polecenia jeśli ktoś mało jeździ, ma dużą rodzinę i mieszka na wsi. W mieście i na trasie pali jak gimnazjalistka w toalecie na przerwie. Rdza to jego drugie imię.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V II
10,9
12,8
~Irydius
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód zdecydowanie do użytku podmiejskiego. Jest klockowaty, brak mu dynamiki i dużo pali na trasie. Z drugiej strony jest dość wygodny, bezpieczny, przestronny i ma dużą ładowność.