Lista ocen Honda CR-V II (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz B.
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
swietny samochod - nic dodac nic ujac - malo urokliwa linia nadwozia na dzisiejsze czasy , nieco paliwozeny ( automat ) poza tym same plusy , duzo miejsca , mega niezawodny samochod
~michał
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Fajne auto. Duże, dużo miejsca w środku, wysoko się siedzi a przez to wydaje jest bezpiecznie i jest bezpiecznie (poduszki i kurtyny boczne, esp zwane przez honde vsc)
~Robert
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Pierwszy raz w życiu mamy auto od 6 lat, które po prostu się nie psuje. Serwis ogranicza się do standardowych wymian oleju itp. To prawdziwy solidny japończyk, takich już nie produkują
~Rzeszowiak
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jest to mój SUV. Wcześniej miałem Ople Astra i Vectrę. W tym aucie nic nie robię oprócz wiadomo eksploatacyjnych wymian. Naprawdę polecam ten model. Super nadaje się do zagazowania.
~Veterinario
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Daje tutaj max. ocena bo CRV to auto duże, ekonomiczne, bezawaryjne, ładne i proste zarazem, i z możliwościa przejechania przez wiekszą zaspę. Polecam to auto każdemu.
~kary13@wp.pl
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Autkiem jeżdżę od ok 6 miesięcy i szukam okazji by się nim przejechać :) po zamontowaniu gazu brc wszytsko działa jak należy i pali tyle samo - o dziwo czyli po mieście 12.5
~maxie
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Kupilem moja CR-V troche przypadkowo, pozytywnie jestem nia rozczarowany. Zero problemow, przyjemne autko. W terenie jej nigdy nie probowalem, ale w sniegu radzi sobie przyzwoicie.
~BoloA
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Auto bezawaryjne nie wymagało żadnych napraw poza standardowymi wymianami. Nadaję się jako auto rodzinne a także do prowadzenia drobnych interesów bo jest naprawdę pojemne.
~hamilton78jk@msn.com
SUV 2.4 i 16V LX 162KM 119kW
Moze dlatego ze ta Honda jest wyprodukowana w Japonii auto jest wspaniale.Jedyna wada widze na ciezarze mozliwym do holowania bo to tylko max 680 kg-to prawie nic!
Dziennik kosztów dla Honda CR-V II
10,9
12,8
~w.t.b@poczta.fm
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód niezawodny praktyczny można go nazwać wołem roboczym. Lecz jeżeli ma czarny lakier ładne alufelgi i gustowne orurowanie staje się bardzo elegancką limuzyną.