Lista ocen Honda CR-V II (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arczi@vp.pl
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Odradzam zakup.Duze ryzyko bubla.3 lata i 3 powazne awarie.A jeszcze lozyska w kolach,alternator i instalacja gazowa.Nie wspomne nic o pracownikach salonu w Katowicach.
~andrzej
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
bardzo uniwersalne auto ,może być jako auto rodzinne lub do jazdy po leśnych drogach ,albo na wypad do kina czy teatru , dobrze spisuje się w dalekich trasach .
~andrzejb@autogaf.pl
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód zarówno na szosę jak i w lekki teren.Doskonale trzyma się drogi ,dobre przyśpieszenie, wystarczająca moc.Po przebiegu 66000km żadnej usterki.
~Kuba
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Super samochodzik! Jedynie prędkość max nieco niska. Ja jechałem tym autem 165 i przyznam szczerze ze wiele wiecej nie pojdzie.Wielki plus za skrzynie biegów (krótka).
~maciek
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
rewelacja. to auto ma wszystko co trzeba bez zbędnego przepychu czy nadmiernie kosztownej marki. i na szosę i do lasu. a zimie bomba. duży bagażnik. co tam będę gadał. rewelacja.
~kol
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
nowa CRV z pewnością daje większa przyjemność z jazdy niż poprzednia, uważąm że jest to najlepszy wybór z możliwych . Osobiście jestem bardzo zadowolony i polecam.
~Misiek
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Zainstalowałem instalacje BRC spisuję się bez zarzutów. Kolega użytkuje ją dłużej bezawaryjnie również w hondzie, dlatego się zdecydowałem.
~zadowolony z Hani
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jak dla mnie - autko jakiego szukałem. Polecam każdemu , kto szuka komfortu, bezawaryjności, precyzji prowadzenia i sporej przestrzeni.
~borris_j@poczta.onet.pl
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
W sumie nie jest tak źle jakby wynikało z mojej oceny. Dobijające są hamulce, klimatyzacja, zużycie paliwa i skrzynia biegów. Poza tym wszystko OK.
~Igor Gdańsk
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jak kupisz ten samochód , to przez pierwsze 30dni będziesz myslał tylko o jednym GDZIE BY TU JESZCZE POJECHAĆ . Te samochód ma w sobie właśnie to coś.