Lista ocen Honda CR-V II (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
auto bez zarzutu jeżeli się pamięta, że jest tu SUV czyli nie jest to limuzyna ani terenówka ani też samochód sportowy czy też ekonomiczny samochód do jazdy po mieście.. trzeba pamiętać że jest to wygodny rodzinny samochód który zaskakuje mnie pozytywnie mimo że jeżdżę nim już dwa lata..
~BoloA
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Auto dla każdego ładnej pani, leśnika, rolnika itp. bo wysokie i zawieszenia nie urwiom, małolata bo moc ma ok, powirować można i siedzenia szerokie dobrze się rozkładają. Starszego pana bo wysoko siedzi i wszystko widzi. A przede wszystkim dla rodziny bo wszystko zapakują i bezpiecznie wszędzie dojadą.
~Jan
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Auto w pełnej opcji z czarnym lakierem felgami 16´ prezentuje sie doskonale fajnym dodatkiem są rury na przód i po bokach.Choć nie jest to auto terenowe na pewno tu pasują dużo lepiej niż u konkurencji.Jasna skóra nie wpędza w depresje tak jak standardowa czarna tapicerka, więc warto dopłacić te 6 tyś.
~ZWT
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Ogólnie bardzo dobry samochód, jezeli ktos poszukuje niezawodengo bezpiecznego auta które porusza się sprawnie po szosach i polnych drogach (ale nie w terenie) to to jest TO. Jedyny problem to bardzo przeciętne chamulce. Szybko sie nagrzewaja i raczej trzymac odpoweidni dystans za pojasdem z przodu.
~Marcin
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Bardzo fajny samochod. Dobrze sie prowadzi, ladnie wyglada i ma bardzo dobre wyposazenie. Jedyna wada to taka ze pali calkiem sporo, ale zawsze mozna kupic wersje z dieslem. Na pytanie czy kupil bym jeszcze raz ten model odpowiedzialem tak, ale raczej wybral bym wersje po 07.
~CoVoX
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód dla tych, którzy wysoko cenią sobie bezpieczeństwo, komfort i bezawaryjność czyli tzw. święty spokój. Jak miałem Jeepa, to cały czas musiałem w nim dłubać... Wtedy mnie to cieszyło, ale teraz cieszy mnie to, że leję benzynę i nic mnie więcej nie interesuje. POLECAM!!!
~Sebastian
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jeździłem dotychczas: Ładą 2107, Polonezem, Audi 100, Fordem Escortem, Hondą Civic Shuttle, Honda Civic 5D dwoma egzemplarzami, Toyota Hi-Lux, Nissan Pick-Up dwoma egzemplarzami. Z czystym sumieniem moge stwierdzić, że Honda CR-V to najlepszy samochód jakim przyszło mi jeździć.
~Andek
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Kupilem uzywana z przebiegiem 201 tys. Zrobilem na razie 11 tys. km. Solidne i w miare wygodne, uniwersalne auto, nieco wysokie spalanie, ale wiadomo - aerodynamika cegly robi swoje. przyjemnie sie prowadzi, szkoda tylko, ze nie ma ze 30 KM wiecej...
~Marcin
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Swietne auto dla rodziny, przestronne i komfortowe a do tego pomimo wieku calkowicie bezawaryjne. Polecam wszystkim ktorzy szukaja auta na polskie drogi (to w koncu prawie jak jazda w terenie) i potrzebuja duzo miejsca zarowno w kabinie i bagazniku.
~andrzej
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
samochód praktycznie bezawaryjny,ponad cztery lata i 82000 km i nie wydałem jeszcze złotówki na naprawę,jedynie koszty przeglądów okresowych,bardzo przestronne i funkcjonalne auto , dużo lepiej sprawdza się w tym modelu silnik diesla .